Skoczek i kierowca rajdowy opublikował zdjęcie swojego ojca, potwierdzając tym samym długo podejrzewane przypuszczenia: mężczyźni są podobni jak dwie krople wody!

Adam Małysz, unikający zbytniego ujawniania szczegółów ze swojego życia, cieszy się szczególnym uznaniem fanów, gdy decyduje się podzielić zdjęciami z żoną lub obrazkami ukazującymi, jak spędza czas w gronie rodzinnym.

Tym razem zadziwił wszystkich, prezentując swojego ojca podczas swojej własnej imprezy urodzinowej. Podobieństwo między ojcem a synem jest naprawdę uderzające! Chociaż Adam Małysz nie wspomniał, ile lat skończył jego tata, fani z radością zaczęli składać mu życzenia w komentarzach.

"Impreza urodzinowa taty - Jan Małysz" - napisał pod zdjęciem dumny Adam.

"Tak. Nawet nie weszłam w opis, a już wiedziałam, że to senior Małysz. Adam to skóra zdarta z ojca. Sto lat dla taty Panie Adamie" - fani są bardzo zgodni, skoczek i tata są niezwykle podobni!

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Adam Małysz zawsze mógł polegać na swojej rodzinie. Co więcej, talent sportowy jest w genach rodziny Małyszów! Jego wujek, Jan Szturc, również był skoczkiem narciarskim, który po zakończeniu kariery zajął się szkoleniem młodych skoczków. To właśnie z nim Adam Małysz stawiał pierwsze kroki na swojej sportowej drodze.

Trudno nie wspomnieć o debiucie przyszłego mistrza na skoczni w Wiśle Centrum. Zaledwie sześcioletni Adam pokonywał pierwsze trudności... w za dużych butach. Dlaczego? Po prostu nie było mniejszych. Przyszły skoczek musiał radzić sobie tym, co miał.

"Skoczył, wylądował, ale podczas zjazdu jego nogi wypadły z butów. Narty pojechały przodem, a Adam za nimi, w skarpetkach" - wspominał Jan Szturc, cytowany przez Plejadę.

Ewa i Jan Małyszowie, rodzice Adama, zawsze byli bardzo pracowici. Mama zaczęła pracę w Domu Handlowym "Świerk" jako sprzedawczyni na stoisku ze szkłem i porcelaną, a później awansowała na stanowisko kierowniczki działu artykułów gospodarstwa domowego. Natomiast ojciec, Jan, był kierowcą.

W jednym z wywiadów Jan Małysz wyznał, że zawsze dążył do zapewnienia swojej rodzinie jak najlepszych warunków:

"My z żoną pracowaliśmy od rana do wieczora. W domu się nie przelewało, trzeba było nadgodziny brać, jakoś dorobić" - cytowała go Plejada.

Dzięki wsparciu rodziców oraz własnej ciężkiej pracy, Adam i jego żona mogą dziś cieszyć się zarówno sukcesem, jak i dobrą sytuacją finansową. Obecnie para mieszka w luksusowej rezydencji, której jedynymi mieszkańcami są dwa psy. Ich jedyna córka, Karolina Małysz, po ślubie przeniosła się do Krakowa, gdzie zamieszkała ze swoim mężem.

Pisaliśmy również o: Wielkie wydarzenie. Ślub córki premiera Morawieckiego przykuł uwagę mediów

Może zainteresuje Cię to: Smaszcz zaskakuje i dołącza do "Kurzopków". Nieoczekiwany sojusz w show-biznesie. "Kibicuję ich związkowi, bo wybrali siebie"

Przypominamy o: Niebywały wygląd matki Joanny Koroniewskiej. Upamiętnienie niezwykłej matki, której straciła ponad 20 lat temu