Skoczek i kierowca rajdowy opublikował zdjęcie swojego ojca, potwierdzając tym samym długo podejrzewane przypuszczenia: mężczyźni są podobni jak dwie krople wody!

Adam Małysz, unikający zbytniego ujawniania szczegółów ze swojego życia, cieszy się szczególnym uznaniem fanów, gdy decyduje się podzielić zdjęciami z żoną lub obrazkami ukazującymi, jak spędza czas w gronie rodzinnym.

Tym razem zadziwił wszystkich, prezentując swojego ojca podczas swojej własnej imprezy urodzinowej. Podobieństwo między ojcem a synem jest naprawdę uderzające! Chociaż Adam Małysz nie wspomniał, ile lat skończył jego tata, fani z radością zaczęli składać mu życzenia w komentarzach.

"Impreza urodzinowa taty - Jan Małysz" - napisał pod zdjęciem dumny Adam.

"Tak. Nawet nie weszłam w opis, a już wiedziałam, że to senior Małysz. Adam to skóra zdarta z ojca. Sto lat dla taty Panie Adamie" - fani są bardzo zgodni, skoczek i tata są niezwykle podobni!

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

Adam Małysz zawsze mógł polegać na swojej rodzinie. Co więcej, talent sportowy jest w genach rodziny Małyszów! Jego wujek, Jan Szturc, również był skoczkiem narciarskim, który po zakończeniu kariery zajął się szkoleniem młodych skoczków. To właśnie z nim Adam Małysz stawiał pierwsze kroki na swojej sportowej drodze.

Trudno nie wspomnieć o debiucie przyszłego mistrza na skoczni w Wiśle Centrum. Zaledwie sześcioletni Adam pokonywał pierwsze trudności... w za dużych butach. Dlaczego? Po prostu nie było mniejszych. Przyszły skoczek musiał radzić sobie tym, co miał.

"Skoczył, wylądował, ale podczas zjazdu jego nogi wypadły z butów. Narty pojechały przodem, a Adam za nimi, w skarpetkach" - wspominał Jan Szturc, cytowany przez Plejadę.

Ewa i Jan Małyszowie, rodzice Adama, zawsze byli bardzo pracowici. Mama zaczęła pracę w Domu Handlowym "Świerk" jako sprzedawczyni na stoisku ze szkłem i porcelaną, a później awansowała na stanowisko kierowniczki działu artykułów gospodarstwa domowego. Natomiast ojciec, Jan, był kierowcą.

W jednym z wywiadów Jan Małysz wyznał, że zawsze dążył do zapewnienia swojej rodzinie jak najlepszych warunków:

"My z żoną pracowaliśmy od rana do wieczora. W domu się nie przelewało, trzeba było nadgodziny brać, jakoś dorobić" - cytowała go Plejada.

Dzięki wsparciu rodziców oraz własnej ciężkiej pracy, Adam i jego żona mogą dziś cieszyć się zarówno sukcesem, jak i dobrą sytuacją finansową. Obecnie para mieszka w luksusowej rezydencji, której jedynymi mieszkańcami są dwa psy. Ich jedyna córka, Karolina Małysz, po ślubie przeniosła się do Krakowa, gdzie zamieszkała ze swoim mężem.

Pisaliśmy również o: Wielkie wydarzenie. Ślub córki premiera Morawieckiego przykuł uwagę mediów

Może zainteresuje Cię to: Smaszcz zaskakuje i dołącza do "Kurzopków". Nieoczekiwany sojusz w show-biznesie. "Kibicuję ich związkowi, bo wybrali siebie"

Przypominamy o: Niebywały wygląd matki Joanny Koroniewskiej. Upamiętnienie niezwykłej matki, której straciła ponad 20 lat temu