Para, która trwała w miłości przez 10 lat, stanęła przed ołtarzem w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie. Cała ceremonia była pełna wzruszeń i uśmiechów.

Olga, ubrana w piękną białą suknię z długim trenem i koronkowymi rękawami, emanowała szczęściem i promieniowała urodą. Premier Mateusz Morawiecki był dumnym ojcem, który osobiście odprowadził swoją córkę do ołtarza.

Według relacji dziennika "Super Express", premier nie krył wzruszenia i dumy, które towarzyszyły mu przez całą ceremonię. Oficjalnie można powiedzieć, że Mateusz Morawiecki został teściem i w pełni zaakceptował Dariusza jako członka rodziny.

Po ślubie premier podzielił się wzruszającym postem na swoim profilu na Facebooku, w towarzystwie zdjęcia z wesela. Napisał: "Prawdziwa historia ojcowskiej miłości nigdy się nie kończy.

Moja zaczęła się, gdy pierwszy raz wziąłem Cię w ramiona. Dziś z dumą poprowadziłem do Ołtarza. Córeczko - niech ten nowy etap życia przyniesie Ci wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Kochamy Cię nad życie!"

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Dariusz, mąż Olgi, jest wysokim szatynem, którego poznała ona podczas maturalnej wycieczki. Ich przyjaźń stopniowo przerodziła się w miłość, która trwa już od 10 lat. Dariusz, mający 29 lat, okazał się wsparciem dla Olgi podczas nauki do matury z matematyki i zaangażował się również w opiekę nad jej młodszymi rodzeństwem. Para łączy także wspólne zainteresowanie sportem, uwielbiając bieganie, jazdę na rowerze oraz podróżowanie po Polsce i Europie.

Ślub Olgi Morawieckiej i Dariusza był nie tylko wyjątkowym momentem w ich życiu, ale także dla samego premiera Mateusza Morawieckiego.

Ta uroczystość rodzinna przyniosła radość i szczęście wszystkim obecnym, a premier cieszy się, że córka znalazła miłość swojego życia i rozpoczyna nowy etap w drodze do spełnienia swoich marzeń. Premier wyraził swoje serdeczne życzenia dla nowożeńców i zapewnił Olę, że zawsze może liczyć na wsparcie i miłość rodziny.

Pisaliśmy również o: Jarosław Bieniuk odkrywa prawdę o swoim związku z Zuzanną Pactwą. "Moja miłość jest dojrzała"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Prokop odkrywa swoje młodzieńcze lata. Zdjęcia wzbudzają poruszenie w sieci

Przypominamy o: Niebywały wygląd matki Joanny Koroniewskiej. Upamiętnienie niezwykłej matki, której straciła ponad 20 lat temu