Para, która trwała w miłości przez 10 lat, stanęła przed ołtarzem w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie. Cała ceremonia była pełna wzruszeń i uśmiechów.

Olga, ubrana w piękną białą suknię z długim trenem i koronkowymi rękawami, emanowała szczęściem i promieniowała urodą. Premier Mateusz Morawiecki był dumnym ojcem, który osobiście odprowadził swoją córkę do ołtarza.

Według relacji dziennika "Super Express", premier nie krył wzruszenia i dumy, które towarzyszyły mu przez całą ceremonię. Oficjalnie można powiedzieć, że Mateusz Morawiecki został teściem i w pełni zaakceptował Dariusza jako członka rodziny.

Po ślubie premier podzielił się wzruszającym postem na swoim profilu na Facebooku, w towarzystwie zdjęcia z wesela. Napisał: "Prawdziwa historia ojcowskiej miłości nigdy się nie kończy.

Moja zaczęła się, gdy pierwszy raz wziąłem Cię w ramiona. Dziś z dumą poprowadziłem do Ołtarza. Córeczko - niech ten nowy etap życia przyniesie Ci wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Kochamy Cię nad życie!"

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Dariusz, mąż Olgi, jest wysokim szatynem, którego poznała ona podczas maturalnej wycieczki. Ich przyjaźń stopniowo przerodziła się w miłość, która trwa już od 10 lat. Dariusz, mający 29 lat, okazał się wsparciem dla Olgi podczas nauki do matury z matematyki i zaangażował się również w opiekę nad jej młodszymi rodzeństwem. Para łączy także wspólne zainteresowanie sportem, uwielbiając bieganie, jazdę na rowerze oraz podróżowanie po Polsce i Europie.

Ślub Olgi Morawieckiej i Dariusza był nie tylko wyjątkowym momentem w ich życiu, ale także dla samego premiera Mateusza Morawieckiego.

Ta uroczystość rodzinna przyniosła radość i szczęście wszystkim obecnym, a premier cieszy się, że córka znalazła miłość swojego życia i rozpoczyna nowy etap w drodze do spełnienia swoich marzeń. Premier wyraził swoje serdeczne życzenia dla nowożeńców i zapewnił Olę, że zawsze może liczyć na wsparcie i miłość rodziny.

Pisaliśmy również o: Jarosław Bieniuk odkrywa prawdę o swoim związku z Zuzanną Pactwą. "Moja miłość jest dojrzała"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Prokop odkrywa swoje młodzieńcze lata. Zdjęcia wzbudzają poruszenie w sieci

Przypominamy o: Niebywały wygląd matki Joanny Koroniewskiej. Upamiętnienie niezwykłej matki, której straciła ponad 20 lat temu