Jednak okazuje się, że przed laty wyglądał zupełnie inaczej, a jego wyjątkowa fryzura wywołuje mieszane uczucia.

Wieloletnia praca w popularnym programie "Dzień dobry TVN" sprawiła, że Marcin Prokop stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji. Jego partnerstwo z Dorotą Wellman przynosi widzom nie tylko informacje, ale także mnóstwo śmiechu i rozrywki.

Nie brakuje wpadek i zabawnych sytuacji podczas programów na żywo, a jednym z tych momentów było rozdarcie spodni przez skaczącego Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać się przed wybuchem szczerego śmiechu, a widzowie bawili się doskonale.

Aktywność Marcina Prokopa w mediach społecznościowych również nie przemija niezauważona. Jego profil obfituje w różnorodne treści, w tym także zdjęcia z przeszłości. Jedno z takich zdjęć, sprzed 30 lat, wzbudziło szczególne zainteresowanie.

Na fotografii widać młodego Marcina Prokopa pozującego obok swojego brata. To, co przykuwa uwagę, to ich długie włosy. Nikt nie spodziewał się, że prezenter kiedyś nosił tak odważną fryzurę.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Pod opublikowanym zdjęciem Marcina Prokopa fani nie kryją swojego zdziwienia i radości. Komentarze pełne są żartów i porównań, a niektórzy widzą w prezenterze nawet pewne podobieństwo do słynnego astronoma, Mikołaja Kopernika.

“śmieję się głośno i wyraźnie”, “Przypominasz mi Kopernika”, “Marcin, wymiatasz w tej fryzurze”, "Wyglądasz na tym zdjęciu jak twórca muzyki rave z lat 90'tych" - piszą rozbawieni fani Marcina Prokopa.

To tylko kolejne dowody na to, że życie Marcina Prokopa pełne jest niespodzianek. Jego poczucie humoru i odwaga w eksperymentowaniu z wizerunkiem z pewnością przyciągają uwagę i sprawiają, że jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych prezenterów w kraju.

Pisaliśmy również o: Jarosław Bieniuk odkrywa prawdę o swoim związku z Zuzanną Pactwą. "Moja miłość jest dojrzała"

Może zainteresuje Cię to: Robert Makłowicz ogłasza radosne wieści dotyczące swoich synów, fani wyrażają swoje gratulacje

Przypominamy o: Niezapomniany wypad nad morze. Marcin Hakiel i Dominika wzbudzają sensację swoją odważną postawą i nowym, intrygującym tatuażem