Wiedzą, jak dbać o swój związek. Lubią randkować, a w miniony weekend wybrali się na romantyczny wypad do Trójmiasta.

Gdy partnerka tancerza zrzuciła na plaży ciuszki, okazało się, że ma nie tylko świetną figurę, ale i ogromne tatuaże! Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Gdy Marcin Hakiel rozstawał się z Katarzyną Cichopek (41 l.), nie sądził, że tak szybko zwiąże się z inną kobietą. Ale trafiła go strzała Amora i zaczął układać sobie życie na nowo u boku pięknej Dominiki, która wciąż woli pozostawać tajemnicza. W miniony weekend odsłoniła jednak nieco więcej. Dosłownie.

Marcin Hakiel i Dominika wybrali się razem nad morze - tylko we dwoje, bez swoich dzieci. Zatrzymali się w Sopocie. I choć pogoda nie dopisywała, bo było chłodno i wietrznie, i tak wybrali się na plażę. Zamiast sączyć drinki, ogrzewali się gorącymi napojami - Marcin zamówił sobie kawę, a dla Dominiki wziął dużą herbatę.

Tancerz miał na sobie krótkie spodenki i kurtkę. Za to jego partnerka zaszalała. Na kuse bikini nałożyła jedynie płaszczyk w stylu futerka. I gdy tylko wyszło słońce, zrzuciła je, by się poopalać. Oczom plażowiczów ukazała się wtedy nie tylko obłędna figura kobiety, ale i jej ogromny tatuaż, który przykrył niemal całe plecy.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Marcin nie mógł oderwać od niej wzroku. Był dumny z pięknej partnerki i wiedział, że wzbudza zazdrość innych mężczyzn na plaży. Dominika błyszczała pewnością siebie i promieniowała urokiem. Jej tatuaż był niewątpliwie imponujący - wielobarwny i złożony, tworzący artystyczne wzory, które doskonale podkreślały jej smukłą sylwetkę.

Gdy paparazzi zauważyli tę parę na plaży, nie przestawali robić zdjęć. Dominika nie przejmowała się tym i w pełni cieszyła się relaksem i chwilą spędzoną z ukochanym. Marcin również wiedział, że to jedno z tych wyjątkowych chwil, które warto uwiecznić. Oboje nie zwracali uwagi na spojrzenia innych, skupieni tylko na sobie i swoim szczęściu.

Po kilku godzinach spędzonych na plaży, Marcin i Dominika zdecydowali się na spacer po bulwarze nadmorskim. Trzymając się za ręce, oddawali się rozmowom i śmiechowi.

Dominika opowiadała Marcinowi o swoim tatuażu, o znaczeniu poszczególnych elementów i o tym, jak wiele symbolizuje dla niej. Była dumna z tego dzieła sztuki, które nosiła na swoim ciele.

Pisaliśmy również o: Marta Manowska szuka miłości i rodziny. "Chciałabym mieć rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Robert Makłowicz ogłasza radosne wieści dotyczące swoich synów, fani wyrażają swoje gratulacje

Przypominamy o: Dramatyczne wydarzenia na planie. Ida Nowakowska w gniewie zwróciła się do reżyserki