Wiedzą, jak dbać o swój związek. Lubią randkować, a w miniony weekend wybrali się na romantyczny wypad do Trójmiasta.

Gdy partnerka tancerza zrzuciła na plaży ciuszki, okazało się, że ma nie tylko świetną figurę, ale i ogromne tatuaże! Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Gdy Marcin Hakiel rozstawał się z Katarzyną Cichopek (41 l.), nie sądził, że tak szybko zwiąże się z inną kobietą. Ale trafiła go strzała Amora i zaczął układać sobie życie na nowo u boku pięknej Dominiki, która wciąż woli pozostawać tajemnicza. W miniony weekend odsłoniła jednak nieco więcej. Dosłownie.

Marcin Hakiel i Dominika wybrali się razem nad morze - tylko we dwoje, bez swoich dzieci. Zatrzymali się w Sopocie. I choć pogoda nie dopisywała, bo było chłodno i wietrznie, i tak wybrali się na plażę. Zamiast sączyć drinki, ogrzewali się gorącymi napojami - Marcin zamówił sobie kawę, a dla Dominiki wziął dużą herbatę.

Tancerz miał na sobie krótkie spodenki i kurtkę. Za to jego partnerka zaszalała. Na kuse bikini nałożyła jedynie płaszczyk w stylu futerka. I gdy tylko wyszło słońce, zrzuciła je, by się poopalać. Oczom plażowiczów ukazała się wtedy nie tylko obłędna figura kobiety, ale i jej ogromny tatuaż, który przykrył niemal całe plecy.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

Marcin nie mógł oderwać od niej wzroku. Był dumny z pięknej partnerki i wiedział, że wzbudza zazdrość innych mężczyzn na plaży. Dominika błyszczała pewnością siebie i promieniowała urokiem. Jej tatuaż był niewątpliwie imponujący - wielobarwny i złożony, tworzący artystyczne wzory, które doskonale podkreślały jej smukłą sylwetkę.

Gdy paparazzi zauważyli tę parę na plaży, nie przestawali robić zdjęć. Dominika nie przejmowała się tym i w pełni cieszyła się relaksem i chwilą spędzoną z ukochanym. Marcin również wiedział, że to jedno z tych wyjątkowych chwil, które warto uwiecznić. Oboje nie zwracali uwagi na spojrzenia innych, skupieni tylko na sobie i swoim szczęściu.

Po kilku godzinach spędzonych na plaży, Marcin i Dominika zdecydowali się na spacer po bulwarze nadmorskim. Trzymając się za ręce, oddawali się rozmowom i śmiechowi.

Dominika opowiadała Marcinowi o swoim tatuażu, o znaczeniu poszczególnych elementów i o tym, jak wiele symbolizuje dla niej. Była dumna z tego dzieła sztuki, które nosiła na swoim ciele.

Pisaliśmy również o: Marta Manowska szuka miłości i rodziny. "Chciałabym mieć rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Robert Makłowicz ogłasza radosne wieści dotyczące swoich synów, fani wyrażają swoje gratulacje

Przypominamy o: Dramatyczne wydarzenia na planie. Ida Nowakowska w gniewie zwróciła się do reżyserki