Można by pomyśleć, że życie prywatne gwiazdy telewizji jest równie wspaniałe, ale prawda jest zupełnie inna. Marta Manowska nie miała szczęścia w miłości i wyjaśniła, dlaczego staje się coraz bardziej samotna.

W styczniu 2022 roku Marta Manowska romansowała z bratem jednej z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony".

Wyjechała nawet na wakacje z Robertem Bodzionym. Razem odkrywali uroki Panamy, Kostaryki i Meksyku. Fani byli przekonani, że między nimi jest coś więcej, ale prawda okazała się inna.

Doprowadzona do ostateczności Marta Manowska przyznała, że z Robertem Bodziannym od początku łączyła ją tylko przyjaźń. Po egzotycznych wakacjach prezenterka skupiła się na pracy, która przynosi jej wiele satysfakcji i odstresowuje.

Zrealizowała autorski program "Korona Gór Polski" i zdobyła takie szczyty jak Śnieżnik, Łysica czy Turbacz. Praca z ludźmi daje jej radość, której brakuje, gdy wraca do pustego domu.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

To jest dla mnie wielkie szczęście, że spotkało mnie w życiu coś takiego, jak prowadzenie programów telewizyjnych. Ludzi utalentowanych, empatycznych jest wielu. A jednak wybór padł na mnie i dzięki temu mogę dziś pomagać innym - wyznała Marta Manowska w rozmowie z magazynem Świat i Ludzie. Kilka chwil później podzieliła się nieco smutniejszym wyznaniem.

Choć Marta Manowska była świadkiem licznych zaręczyn i romantycznych gestów miłości zarówno w "Rolnik szuka żony", jak i w "Sanatorium miłości" i zawsze pomagała uczestnikom w znalezieniu upragnionego partnera, sama nie potrafiła odnaleźć szczęścia w ramionach drugiej połówki.

Widzowie uwielbiają prezenterkę za jej ciepło i naturalność, ale nie przekłada się to na sukces w relacjach z mężczyznami. Czy to sprawia, że samotna Marta Manowska czuje, że coś ją omija?

Pragnienie we mnie jest. Chciałbym mieć rodzinę. Ale nie mam na razie powodu, by odczuwać brak. To jest marzenie, by dzielić życie z drugim człowiekiem. Nie mam wpływu na to, czy ktoś odpowiedni pojawi się w moim życiu, więc się już na tym nie skupiam. Dzięki temu jest łatwiej - gorzko wyznała w Świat i Ludzie.

Po rozstaniu z dźwiękowcem, z którym pracowała przy jednej z popularnych produkcji, Marta Manowska chyba zupełnie straciła wiarę w to, że znajdzie towarzysza życia. Być może nadchodzący sezon "Rolnik szuka żony" to zmieni? Fani Marty Manowskiej z pewnością mają taką nadzieję.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane miejsce spoczynku. Barbara Krafftówna doczekała się swojego miejsca spoczynku po blisko dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Niezwykłe sceny w luksusowym butiku. Rozenek i Majdan rozgrzewają atmosferę

Przypominamy o: Dramatyczne wydarzenia na planie. Ida Nowakowska w gniewie zwróciła się do reżyserki