Po tragicznej śmierci Przybylskiej, Bieniuk miał trudności z ponownym ułożeniem sobie życia, ale teraz znalazł szczęście u boku Pactwy. Oboje twierdzą, że ich miłość jest dojrzała i piękna.

Bieniuk, który przez wiele lat był lojalnym partnerem Anny Przybylskiej, musiał stawić czoła jej śmierci i samotnie wychowywać trójkę dzieci. Mimo kolejnych nieudanych związków, obiecywał sobie, że spróbuje odnaleźć prawdziwe uczucie dopiero wtedy, gdy dzieci podrosną. Jednak los miał dla niego inne plany.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa mieli już wcześniej okazję się poznać, ale dopiero po latach ich drogi się skrzyżowały. Bieniuk skontaktował się z Pactwą w 2020 roku, a to spotkanie całkowicie zmieniło ich życie. Oboje przyznają, że zakochali się niespodziewanie i od tamtej pory są nierozłączni.

Wtedy jeszcze nie było Facebooka ani innych social mediów. Nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez kilkanaście lat. Ja miałem tutaj swoje życie, a Zuza przez 10 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych - wyznał w Vivie

W wywiadzie z Pactwą, Bieniuk podkreśla, że miłość, którą teraz odczuwa, jest dojrzała. Po stracie Anny Przybylskiej, Bieniuk dojrzał jako osoba i podchodzi do życia inaczej niż wcześniej.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

- Prawie pogodziłem się z tym, że dopóki dzieci nie podrosną, nie będę budować kolejnego związku. Ale gdy poznałem Zuzę, ta sytuacja mnie zaskoczyła. Zakochałem się. Trzeba było plany układać na nowo. Priorytetem były dla mnie potrzeby dzieci, ale na szczęście od początku byliśmy z Zuzą po tej samej stronie - mówił Jarosław Bieniuk w Vivie.

Pactwa również uważa swoje uczucie za głębsze i mądrzejsze niż poprzednie. Oboje są zgodni, że ich miłość jest pełna dojrzałości, mądrości i piękna.

Teraz Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa tworzą pełną miłości rodzinę. Na ich kontach na Instagramie publikują wspólne zdjęcia, podróżują z dziećmi i nie wahają się okazywać swoich uczuć publicznie. Bieniuk jest szczęśliwy, że znalazł nową, kompletną rodzinę. Przeszedł długą drogę od czasu związku z Przybylską i teraz patrzy na swoją obecną partnerkę z zupełnie innymi oczami.

Moja miłość jest dojrzała. Wcześniej już kochałem, ale nie jest prawdą, że wielka miłość zdarza się raz w życiu. Mogę jednak powiedzieć, że miłość po miłości jest inna, bo i ja jestem inny. Kiedy poznałem Anię, miałem 20 lat i byłem dzieciakiem. Dziś do życia podchodzę inaczej. I widać to też w moich uczuciach do Zuzy - otwarcie mówił.

Ja też w swoim życiu poznałam miłość, ale z perspektywy czasu widzę, że to uczucie, które mam w sobie teraz, jest głębsze. Lepiej znam siebie, wiem też, jakich wartości szukam w drugiej osobie. Mogę powiedzieć, że miłość do Jarka jest dojrzała, mądra i piękna - podsumowała. Nie ma wątpliwości, że Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa patrzą na przyszłość odpowiedzialnie. Jak sądzicie, ich związek to miłość na całe życie?

Czy ich związek przetrwa próbę czasu? Czy to miłość na całe życie? Tego nie możemy przewidzieć, ale jedno jest pewne - Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa mają dojrzałe i silne uczucie, które daje im siłę i radość w codziennym życiu. Życzymy im wszystkiego najlepszego w ich dalszym wspólnym życiu i trzymamy kciuki za ich szczęście.

Ich historia pokazuje, że nawet po przejściach i trudnościach można znaleźć prawdziwą miłość, która jest dojrzała i pełna wartości. Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa udowadniają, że związek oparty na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i miłości może przetrwać nawet największe trudności. Niech ta historia będzie inspiracją dla innych, którzy szukają prawdziwego szczęścia w miłości.

Pisaliśmy również o: Marta Manowska szuka miłości i rodziny. "Chciałabym mieć rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Robert Makłowicz ogłasza radosne wieści dotyczące swoich synów, fani wyrażają swoje gratulacje

Przypominamy o: Niezapomniany wypad nad morze. Marcin Hakiel i Dominika wzbudzają sensację swoją odważną postawą i nowym, intrygującym tatuażem