Niestety, to, co miało być czasem relaksu i radości, zamieniło się w koszmar z powodu nieodpowiedzialnych paparazzi.

Karol i Małgorzata Strasburgerowie są zazwyczaj otwarci na współpracę z mediami, ale zawsze starają się chronić prywatność swojej małej córki.

Małgorzata dba o to, żeby zdjęcia Laury nie ujawniały jej twarzy, co stanowi dla niej najważniejszy priorytet. Dlatego też żona Karola Strasburgera była wściekła, gdy dowiedziała się, że kilka tabloidów opublikowało relację z ich rodzinnego urlopu i zdjęcia ich córki.

Zdenerwowana Małgorzata postanowiła podzielić się swoim rozczarowaniem z fanami w mediach społecznościowych. W swoim obszernym poście ostro skrytykowała paparazzi, oskarżając ich o naruszenie ich prawa do prywatności. Wyraziła swoje rozgoryczenie faktem, że nieuprawnione zdjęcia ich córki trafiły do tabloidów i zostały opublikowane bez ich zgody.

W oświadczeniu zamieszczonym w sieci, Małgorzata Strasburger wyraziła swoje stanowcze potępienie działań paparazzi. Żona Karola Strasburgera nie szczędziła słów krytyki pod adresem fotografów, zarzucając im nielegalne fotografowanie jej i męża. Najbardziej zbulwersowało ją to, że zrobiono zdjęcia ich małej córki w ukryciu i sprzedano je mediom, które nie miały prawa do ich publikacji.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Małgorzata Strasburger zażądała natychmiastowego usunięcia zdjęć i artykułów związanych z naruszeniem ich prywatności. Nie szczędziła ostrzeżeń, że w przypadku nieposłuszeństwa podejmą zdecydowane działania prawne wobec tych redakcji.

"Dziś, pomimo naszej zawsze otwartej, pełnej zrozumienia postawy wobec każdej współpracy z mediami stanowczo oświadczamy z Karolem Strasburgerem, że każda redakcja, która wejdzie w posiadanie wykonanych dziś i innych nieautoryzowanych zdjęć naszej rodziny oraz wpadnie na pomysł ich publikacji, musi liczyć się z naszymi zdecydowanymi działaniami prawnymi. Jest nam po ludzku przykro, że podjęliście decyzję o kupieniu tych zdjęć jako pierwsi" - zwracają się Strasburgerowie do jednego z tabloidów.

"Reszta wie, że nie odmawiamy ani sensownych wywiadów ani przekazania materiałów, z jakich może powstać wartościowy artykuł. To też nasza praca, ale i zrozumienie, że istniejemy dla siebie nawzajem" - pisze żona Karola Strasburgera.

Para wyraziła również swoje zrozumienie dla mediów, które w przeszłości miały z nimi sensowną współpracę. Jednak teraz żądają szacunku dla swojej prywatności i troski o dobro ich dziecka. Małgorzata Strasburger stanowczo podkreśliła, że nie ma zgody na naruszanie ich prawa do prywatności i utrwalanie wizerunku ich córki bez ich autoryzacji.

"Żądamy natychmiastowego usunięcia naruszeń naszych dóbr osobistych oraz ingerencji w sferę prywatną bez naszej wiedzy i zgody. Oczekujemy usunięcia artykułów na www oraz postów i relacji w social mediach, które są następstwem wejścia w posiadanie materiałów, na których w sposób nieuprawniony utrwalono wizerunek naszej córki" - napisła.

Pisaliśmy również o: Sensacyjny powrót. Ivan Komarenko niespodziewanie wraca do Polski

Może zainteresuje Cię to: Miłosne plotki w świecie skoków narciarskich. Czy Piotr Żyła i jego 25-letnia dziewczyna zerwali ze sobą

Przypominamy o: Skandaliczne sceny. Cichopek i Kurzajewski szokują widzów na oczach całej Polski