Po burzliwych atakach na byłego męża i jego narzeczoną, teraz zdaje się być bardziej skupiona na sobie.

W swoim najnowszym wpisie na mediach społecznościowych, Smaszcz powiedziała, że nie utrzymuje kontaktów z byłym partnerem i Katarzyną Cichopek, ale jednocześnie serdecznie im kibicuje. Czy to oznacza, że znana celebrytka jest teraz singielką?

Psycholodzy uważają, że kobieta zakochuje się w ciągu całego swojego życia trzy razy. (...) Pierwsza, tak jak moja, była wyidealizowana. Zakładamy, że będziemy już zawsze kochać naszego partnera, że zawsze będziemy razem. Minęła, przepadła, nie ma. Druga dla mnie przyszła za szybko, za wcześnie. Nie byłam na nią gotowa. Popełniłam te same błędy. Nie zdążyłam odrobić lekcji, kim jestem i jak chcę być kochana. Co z trzecią? Wiem na pewno, że najpierw kobieta musi być szczęśliwa w swoim świecie, samoświadoma i wypełniona po brzegi.

W kolejnym zaskakującym wpisie, Smaszcz podjęła temat miłości i związków. Odwołując się do teorii psychologów, które mówią, że kobieta zakochuje się trzy razy w życiu, Paulina zaczęła analizować swoje własne doświadczenia.

Nie czekam i nie szukam. Kobieta nie potrzebuje mężczyzny, by on sprawił, że jest szczęśliwa. Kobieta ma być szczęśliwa i spełniona, niezależna materialnie i niezależna w swoich opiniach o życiu, świecie, o ludziach, a dopiero potem zdecydować, czy chce wpuścić do swoje życia mężczyznę, z którym będzie chciała dzielić swój szczęśliwy i spełniony świat - brzmiała druga część wpisu Smaszcz.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Pierwsza miłość była dla niej wyidealizowana, pełna nadziei na wieczne szczęście. Niestety, ta relacja minęła i przepadła. Druga miłość przyszła zbyt szybko, nie była gotowa na nią i powtórzyła te same błędy. Teraz, w trzeciej fazie, Smaszcz zdaje się wiedzieć, że kluczem do miłości jest być szczęśliwym i spełnionym w swoim własnym świecie.

W drugiej części wpisu, Paulina Smaszcz otwarcie przyznała, że obecnie nie czeka na miłość i nie szuka jej aktywnie. Podkreśliła również, że kobieta nie potrzebuje mężczyzny, by być szczęśliwą.

Te słowa wydają się sugerować, że Smaszcz jest teraz singielką. Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno celebrytka chwaliła się namiętnymi filmikami z nowym partnerem w sieci. Jednak w kwietniu wyraziła swoje obawy dotyczące tej relacji.

Czy to oznacza, że Paulina Smaszcz faktycznie rozstała się ze swoim partnerem? Choć nie napisała tego wprost, sugeruje to jej ostatni wpis.

Dla fanów pozostaje tylko czekać na kolejne informacje, które mogą rzucić światło na tę sytuację. Jedno jest pewne - Paulina Smaszcz potrafi zaskakiwać i nie można przewidzieć, czym nas jeszcze zaskoczy w przyszłości.

Pisaliśmy również o: Sensacyjny powrót. Ivan Komarenko niespodziewanie wraca do Polski

Może zainteresuje Cię to: Miłosne plotki w świecie skoków narciarskich. Czy Piotr Żyła i jego 25-letnia dziewczyna zerwali ze sobą

Przypominamy o: Skandaliczne sceny. Cichopek i Kurzajewski szokują widzów na oczach całej Polski