Polski aktor Andrzej Grabowski w swoim życiu był już dwa razy żonaty. Niestety w żadnym z tych pzypadków nie otrzymał tej prawdziwej miłości i szczęścia. Poza tym, nie zrezygnował się z poszukiwania swojego człowieka, z którym by był do końca życia. 

Tomasz Kammel pokazał brata i ojca. Fanki nie mogły uwierzyć w to, co zobaczyły

Andrzej Grabowski

Ostatnio aktora, znanego większości jako Ferdynarda Kiepskiego zauważono z mniej od niego o 30 lat, dziewczynę. Polacy zastanawiali się, czy właśnie ta kobieta jest tą jedyną miłością Grabowskiego. Jednak nie! Prawda jest zupelnie inna. Andrzej Grabowski jest ze swoją nową wybranką, wielką miłością życia, Aldoną Grochal. Kobieta jest artystką z Krakowa. 

Nowa wybranka Andrzeja Grabowskiego

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Od niedawna towarzyszyła mu podczas premiery filmu Bad boy. Właśnie wtedy Andrzej wręczył dla niej piękną, czerwoną różę. Na pytanie, czy one są razem, aktor konkretnej odpowiedzi nie dał. Jedynie co powiedział, to że Aldona Grochal jest jego rodziną. 

Oto największy rywal Alicji Szemplinskiej na Eurowizji. Z tą piosenką Litwa chce podbić Europę

Czy oznacza to, że z tą kobietą Grabowski miał ślub? Możliwe, że dostaniemy więcej szczegółów na ten temat później. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Ola Jordan została mamą. Ola Jordan to niewątpliwie jedna z najbardziej utalentowanych tancerek. Przez lata robiła karierę w Wielkiej Brytanii występując w programach tanecznych typu "Taniec z gwiazdami". Wygrała nawet Kryształową Kulę.  W Polsce zyskała popularność także dzięki programowi "Taniec z gwiazdami", w którym była jurorem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com