Małgorzata Tomaszewska, znana prezenterka, ujawniła tę wyjątkową wieść na antenie swojego porannego programu. To z pewnością niespodzianka, która rozbudziła zainteresowanie fanów i widzów.

Małgorzata Tomaszewska jest bez wątpienia jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Nie tylko pełni rolę współprowadzącej programu "Pytanie na śniadanie" u boku Aleksandra Sikory, ale również wciela się w rolę gospodyni ważnych wydarzeń telewizyjnej stacji.

Chociaż jej profesjonalna droga jest dobrze znana, celebrytka jest niezwykle ostrożna w kwestiach związanych z życiem osobistym. Niemniej jednak wiadomo, że to już drugie małżeństwo Małgorzaty Tomaszewskiej. Z tego związku pochodzi sześcioletni synek Enzo, którego nietuzinkowe imię zwraca uwagę.

Informacja o rozwodzie Małgorzaty Tomaszewskiej z Turkiem Ahmetem Seyfi Yigit Tarci przez pewien czas była skrzętnie strzeżoną tajemnicą. Dopiero w 2021 roku, w niecodzienny sposób, ujrzała światło dzienne. Dziennikarka została przyłapana w intymnej sytuacji z innym mężczyzną na sopockiej plaży. To wtedy oficjalnie poinformowała opinię publiczną o swoim rozwodzie.

Przyczyna rozpadu drugiego małżeństwa Małgorzaty Tomaszewskiej nie jest powszechnie znana. W jednym z wywiadów prezenterka jednak zdradziła, co ich dzieliło. Różnice między nimi okazały się zbyt głębokie, by można je było przeskoczyć.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

[quote author=""]Największa różnica, przez którą musimy przebrnąć, jest taka, że ja pracuję w mediach, a on nie.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Tomaszewska jest gotowa na kolejny rozdział w swoim życiu. Istnieją przypuszczenia, że znalazła nową miłość i jest w oczekiwaniu na swoje drugie dziecko. Ta radosna nowina została oficjalnie potwierdzona na antenie programu "Pytanie na śniadanie".

Na chwilę obecną nieznana jest tożsamość partnera, który jest przyszłym ojcem dziecka. Prezenterka obecnie cieszy się chwilami spokoju i odpoczynku u boku ukochanego w Grecji. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widoczny jest wyraźnie zaokrąglony brzuszek. To zdjęcie wzbudziło lawinę komentarzy i gratulacji od fanów.

To wspaniałe wydarzenie otwiera nowy, ekscytujący rozdział w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej. Wszystkim z serca gratulujemy i trzymamy kciuki za zdrowie przyszłej mamy oraz jej dziecka!