Barbara Kurdej-Szatan jest znaną polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Jest w związku malżenskim z Rafałem Szatanem, z którym razem wychowują córkę Hannę.

Wczęśniej pisaliśmy o tym, jak Barbara Kurdej-Szatan w drugiej ciąży? Ostatnio w Polsce wydarzyła się premiera filmu "Swingerzy" na której pojawiło się sporo polskich celebrytów. Nie zabrakło tak samo aktorki Barbary Kurdej-Szatan, która świętnie prezentowała się ze swoim mężem Rafalem Szatanem. Na tą okazję wybrała piękny, żółty garnitur. Ten kolor dobrze podkreslał jej sylwetkę i...okrągłości? Kontynuację czytaj w naszym artykule.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Michał Żebrowski zostanie ojcem po raz trzeci? Ujawnia to wpis jego żony na Instagramie

Teraz dowiadujemy się o tym, że Barbara Kurdej-Szatan zmieniła swoją fryzurę. Czy napwadę to zrobiła? Nie! Gwiazda jedynie założyła czarną perukę na swoje włosy. Z takim wyglądem przypomina polską dziennikarkę Ewę Drzyzgę. 

Swoją taką "metamorfozą" Barbara podzieliła się na swoim profilu w Instagram. 

Nastolatka na TikTok pokazała szokujące nagranie

View this post on Instagram

Czarnulką być 😈🎭

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Większość napisali do polskiej prezenterki to, że jej piękny blond bardziej do niej pasuje. 

Blond zdecydowanie. W blond najlepiej wyglądasz Basiu. O nie! Czarna mamba

Czy też tak uważacie?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com