Dziewczynka wiekiem okolo 16 lat udostępniła na swoim TikTok nagranie jak ona robi aborcję. Najpierw filmik znajdował się tylko na samym profilu nastolatki, aż później rozpowszechnił się po całym internecie.

Nastolatka nagrała szokujący filmik na TikTok

Top 5 najlepszych prezentów dla kobiety na 8 marca

Widzimy dwóch nastolatek, jedna z nich jest już w ciąży. Przyjaciółka pokazuje test ciążowy dziewczynie, która pozuje przed lustrem. Następnie razem wyruszają się do kliniki, gdzie zamierzają zrobić aborcję. Później pokazywane, jak ta sama nastolatka w ciąży znajduje się na krzesli zabiegowym. Dziewczyny zachowują się w bardzo śmieszny sposób. 

Gra utwór "It Will Rain" Bruno Marsa, a sama nastolatka po zabiegu skacze i się cieszy. Pod nagraniem pojawiło się sporo niegatywnych komentarzy, które byli niezadowolone takim filmikiem od dziewczyn. Jedna z internautek wprost napisała, że to jest obrażające.

Ponad 200 dzieci zamkniętych w szkolnych internatach przez koronawirusa. Rodzice są przerażeni

Jaki wy macie stosunek do takiego typu nagrań?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Michał Wiśniewski chce wrócić swoją byłą żonę. Znany polski zespół Ich Troje, autorem jakiego jest sam Michał Wiśniewski, istnieje od samego 1995 roku. Ich znane hity śpiewa cała Polska, takie jak: Powiedz, Tango Straconych, Zawsze Z Tobą Chciałbym Być i inne.Ostatnio w tym znanym i przez większość ulubionym zespole nastąpili wielkie zmiany, a  szczególności wokalistka grupy Agata Buczkowska postanowiła pójść ze sceny. Wszyscy zastaniawali się, kim będzie nowa wokalistka czy wokalista muzycznego zespołu? Więcej na ten temat czytajw naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana