Znany polski zespół Ich Troje, autorem jakiego jest sam Michał Wiśniewski, istnieje od samego 1995 roku. Ich znane hity śpiewa cała Polska, takie jak: Powiedz, Tango Straconych, Zawsze Z Tobą Chciałbym Być i inne.

Małgorzata Godlewska o koronawirusie. Co powiedziała ta "polska gwiazda"?

Zespół Ich Troje

Ostatnio w tym znanym i przez większość ulubionym zespole nastąpili wielkie zmiany, a  szczególności wokalistka grupy Agata Buczkowska postanowiła pójść ze sceny. Wszyscy zastaniawali się, kim będzie nowa wokalistka czy wokalista muzycznego zespołu? Co zrobi sam Michał Wiśniewski? Jak się okazało, piosenkarz postanowił zrobić coś niewyobrażalnego. Zamierza powrócić znaną i dobrą wokalistkę, a poza tym swoją byłą żonę, Anię Świątczak.

Ona teraz zastanawia się: wracać czy nie. Wie, co to znaczy, wie, że praca z Michałem jest trudna. Do tego dochodzą częste wyjazdy i opieka nad dziećmi - mówi Fakt.pl

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Michał Wiśniewski i Ania Świątczak

Większość Polaków ta wiadomość bardzo zadowoliła. Przecież Ania Świątczak występowała  zespole z 2003 do 2010 roku.

Najsmutniejszy ślub na świecie. Historia tych dwojga przyprawia o dreszcze

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak powraca się do telewizji. Polska dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak w ubiegłym roku przeżyła straszną tragedię w swoim życiu. Straciła swojego męża, znanego polskiego przedsiębiorcę i producenta filmowego Piotra Woźniaka. Mężczyzna miał jedynie 39 lat. Z 17 na 18 sierpnia zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Więcej na ten temat czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com