Polska dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak w ubiegłym roku przeżyła straszną tragedię w swoim życiu. Straciła swojego męża, znanego polskiego przedsiębiorcę i producenta filmowego Piotra Woźniaka. Mężczyzna miał jedynie 39 lat. Z 17 na 18 sierpnia zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Andrzej Grabowski ożenił się? Kim jest go nowa wybranka?

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Po tym okropnym wydarzeniu, wdowa Agnieszka Woźniak-Starak, przez długi czas nie mogła żyć zwykłym życiem. Całkowiecie zrezygnowała się ze swojej pracy i przestała pojawiać się na imprezach publicznych. 

Ostatnio mogłiśmy stać świadkami tego, jak polska prezenterka poinformowała o tym, że niezadługo wróci się do pracy.  Na swoim profilu w Instagram, Agnieszka wystawiła zdjęcie z urlopu w górach, podpisując:

„Pora wracać… @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned”.

Szczegółowo na ten temat, czytaj w naszym atykule.

Małgorzata Godlewska o koronawirusie. Co powiedziała ta "polska gwiazda"?

Od jakiegoś czasu plotkują o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak możliwe usiądzie na kanapie znanego programu Dzień dobry TVN. Swój komentarz na ten temat dał osobiście dyrektor TVN Edward Miszczak:

"Mój zawód polega także na tym, żeby przygotować bardzo fajną ofertę w DDTVN i niekoniecznie chcę się tą informacją dzielić, tylko ją utajnić. Ale mogę obiecać: to nie jest jeszcze koniec zmian w tym programie"

View this post on Instagram

🌸💥 #spring #look #evening #makeup @semilac

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Nie do końca konkretna odpowiedź, czy tak też myślicie? Czy w takim przypadku oznacza to, że zobaczymy Agnieszkę? No cóź, życie pokaże jak to będzie. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com