14 lipca tego roku otrzymała tragiczną wiadomość o śmierci swojego ukochanego syna, Patryka Peretti, który zginął w wypadku samochodowym w Krakowie.

Od tego czasu celebrytka zachowywała milczenie, nie dzieliła się swoim bólem z mediami ani fanami. Jednak niedawno przerwała to milczenie, publikując poruszający wpis na Instagramie.

W swoim wpisie Sylwia Peretti wyraziła tęsknotę i smutek po stracie syna. Wzruszające słowa celebrytki wzbudziły ogromne zainteresowanie i troskę ze strony jej fanów. Wielu z nich wyrażało obawy co do jej stanu psychicznego i zdrowia emocjonalnego, obawiając się, czy poradzi sobie z tak wielkim ciosem.

Jednak głos w tej sprawie zabrał menedżer Sylwii Peretti, który wyjaśnił, dlaczego celebrytka postanowiła podzielić się swoimi uczuciami na platformie społecznościowej.

Menedżer podkreślił, że to była osobista decyzja Sylwii, która w danym momencie czuła potrzebę podzielenia się swoim bólem i żalem. W rozmowie z Faktem menedżer wyjaśnił, że wpis nie miał na celu zdobywania uwagi czy zainteresowania mediów, lecz był częścią procesu terapeutycznego i pożegnania.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Dodatkowo menedżer Sylwii Peretti zaznaczył, że celebrytka zdecydowała się na zablokowanie komentowania swoich wpisów, aby nikomu nie dawać możliwości oceny tego, co przeżywa. Działanie to wynikało z troski o jej prywatność i emocjonalne bezpieczeństwo.

Ten wpis to podsumowanie tego, co Sylwia czuje i co przeżywa matka po stracie dziecka. Wpis nie miał na celu wzbudzenia większego zainteresowania, tak po prostu czuła w tym momencie, nie są to działania planowane. Był taki moment, że poczuła, że chce to zrobić i to zrobiła. Myślę, że to element terapii i pożegnania - tłumaczył menedżer.

Tragiczna strata syna to dla Sylwii Peretti ogromne wyzwanie, i choć przeżywa ona trudny czas, wyraziła swoje uczucia w sposób, który pomógł jej w procesie żałoby. Jej fanowie nadal okazują swoje wsparcie i życzliwość w tym trudnym okresie.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis