Choć sam prezenter jest dosyć dyskretny, to jego związki i życie miłosne regularnie trafiają na czołówki gazet i portali plotkarskich.

W 2022 roku Wojewódzki związał się z modelką Anną Markowską, co wywołało sporo kontrowersji ze względu na znaczną różnicę wieku między nimi (prezenter jest od niej starszy o 29 lat).

Teraz Kuba Wojewódzki zaskoczył swoich fanów niecodziennym zdjęciem opublikowanym na mediach społecznościowych, na którym trzyma w objęciach niemowlaka. Jednak to, co wyróżnia to zdjęcie, to poruszający opis z ważnym przekazem.

Opis zdjęcia brzmi:

Żeby jak dorośnie ... ❤️ Nie bała się mówić tego co myśli. Mogła żyć w uśmiechniętym kraju. Nie była obiektem pogardy polityków. Mogła kochać kogo chce. Nie bała się być matką. Mogła chodzić do kina na to co chce. Nie musiała mierzyć się z nienawiścią. Mogła brać udział w równych wyborach - napisał Kuba Wojewódzki.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

To poruszające słowa, które skłaniają do refleksji nad stanem współczesnego świata i życiem, które mogłoby być lepsze dla kolejnych pokoleń. W komentarzach pod postem pojawiły się liczne gratulacje od internautów, którzy zwrócili uwagę na podobieństwo niemowlaka do prezentera. Nie zabrakło również życzeń szczęścia i dobrego zdrowia.

Super. Gratulacje.❤️❤️❤️ - Gratulacje Panie Ojcze 🙂 - Wykapany tatuś - Dużo Zdrówka Dla Ciebie i Ukochanej Pociechy 😍❤️😉 - czytamy w komentarzach.

Niemniej ważne jest to, że Kuba Wojewódzki postanowił wykorzystać swoją popularność i wpis na Instagramie, by zachęcić swoich odbiorców do aktywnego udziału w wyborach oraz do wzięcia udziału w marszu "Marsz Miliona Serc", który jest organizowany przez Koalicję Obywatelską.

Mimo licznych gratulacji i pytań od fanów, Wojewódzki nie zdradził, czy niemowlak ze zdjęcia jest jego dzieckiem. Prezenter pozostaje tajemniczy w tej kwestii, a jego wpis pozostawia wiele niewiadomych. Jego wiadomość jest jednak jasna - walczyć o lepszy świat dla przyszłych pokoleń i angażować się w życie publiczne.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor dzieli się nagraniem z mamą. 90-latka zdobywa uznania fanów