Filmik ten stał się prawdziwym hitem w sieci, a jego główną bohaterką była mama Katarzyny, Krystyna Kokocińska, która świętuje już swoje 90. urodziny. Co zadziwiające, ta niezwykła kobieta zachwyca swoją formą i sprawnością fizyczną, co nie omieszkały zauważyć tacy internauci, którzy mieli okazję obejrzeć to niezwykłe wideo.

Katarzyna Dowbor jest osobą, która od lat gości na ekranach telewizorów w polskich domach. Jej niezaprzeczalny talent, charyzma oraz niezwykłe umiejętności sprawiły, że zdobyła serca widzów i zyskała ogromną popularność.

Jednym z programów, którymi zachwyciła Polaków, był "Nasz nowy dom", emitowany na antenie Polsatu. Pomimo odejścia z tej stacji, prezenterka nie zwalnia tempa i nadal odnajduje się zawodowo, realizując swoją pasję do pracy przed kamerą.

Moja mama jest w takiej formie.

Nie tylko jej kariera zawodowa przyciąga uwagę, ale także aktywność na mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym z setkami tysięcy obserwatorów. Ostatnio, Katarzyna Dowbor postanowiła podzielić się szczególnym momentem ze swoim życia, a główną bohaterką była jej ukochana mama, Krystyna Kokocińska.

Popularne wiadomości teraz

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

“Mama jeździ kosiarką, ma zrobione paznokcie — wow. Przebojowa babeczka! Uwielbiam was obie, mogłabym was jeść łyżkami”; “Fantastyczna mamci. Cudowne z was kobiety”; “Piękna Mamunia. Dużo zdrowia i pogody ducha. Pani Kasiu jest pani szczęściarą, mając przy sobie cudną mamę” – pisali poruszeni fani Katarzyny Dowbor. 

Nagrany filmik pokazuje niezwykłą 90-latkę w pełnej formie, co zadziwia internautów. Krystyna Kokocińska nie tylko zachowuje pełną sprawność fizyczną, ale także wykazuje się energią i werwą, które wiele młodszych osób mogłoby jej pozazdrościć. W nagraniu można zobaczyć, jak z pasją i z uśmiechem na twarzy kosi trawę kosiarką, co wywołało podziw wśród widzów.

Pod filmikiem pojawiła się fala serdecznych komentarzy od internautów, którzy nie szczędzili słów uznania dla 90-letniej pani Krystyny. Wielu z nich wyraziło zdumienie i podziw dla jej witalności oraz pozytywnego podejścia do życia.

Katarzyna Dowbor z dumą podzieliła się tym niesamowitym momentem z fanami i nie bez powodu. Jej mama, Krystyna Kokocińska, stała się inspiracją dla wielu osób, dowodząc, że wiek nie musi być przeszkodą w prowadzeniu aktywnego i pełnego radości życia. Jej siła, determinacja i pozytywne podejście są wzorem dla wielu, a filmik udostępniony przez Katarzynę stał się inspiracją do docenienia i celebrowania życia, niezależnie od wieku.

Pisaliśmy również o: Sylwia Peretti wypowiada się po tragicznym odejściu syna. "To już nie jest życie"

Może zainteresuje Cię to: Ważny komunikat od Andrzeja Piasecznego do jego wiernych fanów. Co ma do powiedzenia

Przypominamy o: Martin Hakiel w zakochaniu ignoruje zasady na drogach miejskich z tajemniczą kobietą. Już chyba całkowicie stracił dla niej głowę