Filmik ten stał się prawdziwym hitem w sieci, a jego główną bohaterką była mama Katarzyny, Krystyna Kokocińska, która świętuje już swoje 90. urodziny. Co zadziwiające, ta niezwykła kobieta zachwyca swoją formą i sprawnością fizyczną, co nie omieszkały zauważyć tacy internauci, którzy mieli okazję obejrzeć to niezwykłe wideo.

Katarzyna Dowbor jest osobą, która od lat gości na ekranach telewizorów w polskich domach. Jej niezaprzeczalny talent, charyzma oraz niezwykłe umiejętności sprawiły, że zdobyła serca widzów i zyskała ogromną popularność.

Jednym z programów, którymi zachwyciła Polaków, był "Nasz nowy dom", emitowany na antenie Polsatu. Pomimo odejścia z tej stacji, prezenterka nie zwalnia tempa i nadal odnajduje się zawodowo, realizując swoją pasję do pracy przed kamerą.

Moja mama jest w takiej formie.

Nie tylko jej kariera zawodowa przyciąga uwagę, ale także aktywność na mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym z setkami tysięcy obserwatorów. Ostatnio, Katarzyna Dowbor postanowiła podzielić się szczególnym momentem ze swoim życia, a główną bohaterką była jej ukochana mama, Krystyna Kokocińska.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

“Mama jeździ kosiarką, ma zrobione paznokcie — wow. Przebojowa babeczka! Uwielbiam was obie, mogłabym was jeść łyżkami”; “Fantastyczna mamci. Cudowne z was kobiety”; “Piękna Mamunia. Dużo zdrowia i pogody ducha. Pani Kasiu jest pani szczęściarą, mając przy sobie cudną mamę” – pisali poruszeni fani Katarzyny Dowbor. 

Nagrany filmik pokazuje niezwykłą 90-latkę w pełnej formie, co zadziwia internautów. Krystyna Kokocińska nie tylko zachowuje pełną sprawność fizyczną, ale także wykazuje się energią i werwą, które wiele młodszych osób mogłoby jej pozazdrościć. W nagraniu można zobaczyć, jak z pasją i z uśmiechem na twarzy kosi trawę kosiarką, co wywołało podziw wśród widzów.

Pod filmikiem pojawiła się fala serdecznych komentarzy od internautów, którzy nie szczędzili słów uznania dla 90-letniej pani Krystyny. Wielu z nich wyraziło zdumienie i podziw dla jej witalności oraz pozytywnego podejścia do życia.

Katarzyna Dowbor z dumą podzieliła się tym niesamowitym momentem z fanami i nie bez powodu. Jej mama, Krystyna Kokocińska, stała się inspiracją dla wielu osób, dowodząc, że wiek nie musi być przeszkodą w prowadzeniu aktywnego i pełnego radości życia. Jej siła, determinacja i pozytywne podejście są wzorem dla wielu, a filmik udostępniony przez Katarzynę stał się inspiracją do docenienia i celebrowania życia, niezależnie od wieku.

Pisaliśmy również o: Sylwia Peretti wypowiada się po tragicznym odejściu syna. "To już nie jest życie"

Może zainteresuje Cię to: Ważny komunikat od Andrzeja Piasecznego do jego wiernych fanów. Co ma do powiedzenia

Przypominamy o: Martin Hakiel w zakochaniu ignoruje zasady na drogach miejskich z tajemniczą kobietą. Już chyba całkowicie stracił dla niej głowę