Wszystko zaczęło się od wywiadu u Kuby Wojewódzkiego, w którym Hakiel "żalił się" na korzystanie z firmowego samochodu. Wtedy wydawało się, że podróżuje niezbyt okazałym pojazdem, ale najnowsze doniesienia zdają się to przeczyć.

Założyciel "Tańca z Gwiazdami" ostatnio zaskoczył fanów, prezentując się w wyjątkowo luksusowym aucie. Jego wybór padł na Skodę Superb w wersji VRS, która jest jednym z flagowych modeli tego producenta. To auto z pewnością nie jest tanie, a wersja z pełnym wyposażeniem i najsilniejszym silnikiem kosztuje od 230 tysięcy złotych w górę.

Niewątpliwie pojazd Hakiel wydaje się nieco bardziej ekskluzywny niż sugerował w wywiadzie u Wojewódzkiego. Możemy zrozumieć, dlaczego decyzja o zakupie takiego auta zaskoczyła jego fanów, którzy być może mieli inny obraz życia tancerza.

Jednak nie tylko wybór samochodu wzbudził kontrowersje wokół Marcin Hakiel. Paparazzi przyłapali go na złamaniu przepisów drogowych, gdy postawił swoje auto na ścieżce rowerowej w centrum Warszawy. Ścieżka była wyraźnie oznaczona czerwonym kolorem na jezdni, a Hakiel pozostawił tam swoje auto na półtorej godziny. Później przeparkował pojazd, ale to nie zmieniło faktu, że naruszył przepisy i mógłby otrzymać mandat sięgający nawet 300 złotych.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Czy nowa partnerka Hakiel, z którą niedawno pojawił się na Instagramie, ma wpływ na te kontrowersje? Tego nie wiemy, ale można z pewnością zauważyć, że życie osobiste i publiczne Hakiel jest obecnie przedmiotem zainteresowania mediów i fanów.

Mimo wszystko nie można zapominać, że każdy ma prawo do wyboru samochodu, którym się porusza, a błędy w parkowaniu mogą spotkać każdego z nas. Hakiel wydaje się być w centrum uwagi, ale warto pamiętać, że jest on także człowiekiem, który ma prawo do swoich wyborów i decyzji.

Niech ta sytuacja będzie przypomnieniem dla nas wszystkich o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego i szanowaniu przestrzeni dla rowerzystów.

Pisaliśmy również o: Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Może zainteresuje Cię to: Patrycja Markowska świętuje urodziny taty. Emocjonalne chwile i wyjątkowe słowa. "Tata, przyjaciel, mistrz"

Przypominamy o: Żałoba w świecie rozrywki. Michał Wiśniewski żegna bliską osobę. "Obudziłem się w nocy"