Życie pod zastaw" oraz uczestnika Fame MMA. Niestety, pojawiły się nowe doniesienia, które budzą wiele pytań i spekulacji.

Narzeczona zmarłego aktora, Karolina Wolska, niedawno wyznała publicznie, że nie ma grobu, na którym można by uczcić pamięć Mateusza. To wyznanie wywołało wiele kontrowersji i pytań, które pozostają bez odpowiedzi.

Mateusz Murański odszedł od nas 8 lutego 2023 roku w wieku zaledwie 29 lat. Był młodym aktorem, który zyskał rozpoznawalność dzięki swoim rolom oraz występom w zawodach Fame MMA.

Po jego tragicznej śmierci pojawiło się wiele spekulacji na temat przyczyny tego dramatycznego wydarzenia. Jednak to ojciec Mateusza, Jacek, przerwał te spekulacje, wyjaśniając pewne aspekty związanego z tym przypadku.

Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował, ale lekarka nie rozwinęła tego, szczegółowe wyniki sekcji zwłok będą za około pół roku. Wiemy, że w jego żołądku nie znaleziono żadnych lekarstw. W domu nie było żadnego oxycodonu. Boli mnie, że pamięć po Mateuszu jest hańbiona podawaniem kłamliwych informacji – powiedział Jacek.

Popularne wiadomości teraz

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Jacek Murański, ojciec Mateusza, wyraził swoje oburzenie nad spekulacjami i fałszywymi informacjami krążącymi w mediach na temat śmierci syna. Podkreślił, że jest dumny z pamięci Mateusza i dąży do jej upamiętnienia w sposób godny i prawdziwy.

Narzeczona Mateusza, Karolina Wolska, również podzieliła się informacją, która wywołała kontrowersje. Na pytanie jednego z fanów aktora, gdzie można odwiedzić jego grób, Karolina odpowiedziała enigmatycznie:

Nie można, bo nie ma takiego miejsca… – odpisała enigmatycznie Wolska.

To stwierdzenie wzbudziło wiele pytań i spekulacji wśród fanów i mediów.

Portal ShowNews podjął próbę rozwikłania tej tajemnicy i zdobył kolejne informacje na ten temat. Według ustaleń redakcji, Mateusz Murański został pochowany, ale lokalizacja jego grobu pozostaje tajemnicą. Informator serwisu twierdzi, że nie odbyła się jeszcze ceremonia pogrzebowa.

Nie było jeszcze ceremonii – miał powiedzieć informator serwisu.

Warto podkreślić, że w takiej sytuacji należy uszanować wolę bliskich zmarłego aktora i nie spekulować na ten temat. Śmierć Mateusza Murańskiego była ogromną stratą dla rodziny, przyjaciół oraz fanów. Warto pamiętać o nim jako utalentowanym aktorze i sportowcu, który zasłużył na godne upamiętnienie, niezależnie od tego, gdzie został pochowany.

Pisaliśmy również o: Smutne wieści o Roksanie Węgiel z najbliższego otoczenia. Co dzieje się z młodą gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Przypominamy o: Żałoba w świecie rozrywki. Michał Wiśniewski żegna bliską osobę. "Obudziłem się w nocy"