Dla Michała Wiśniewskiego, znanego polskiego wokalisty i artysty estradowego, utrata przyjaciela, Adama Śledzianowskiego, była ogromnym ciosem. Młody mężczyzna zmarł niespodziewanie w 2020 roku, w wieku zaledwie 29 lat, co wstrząsnęło artystą.

Teraz, z okazji trzeciej rocznicy śmierci Adama, Michał postanowił uczcić jego pamięć, publikując poruszający filmik, na którym zebrano ich wspólne fotografie.

Adam Śledzianowski nie tylko był oddanym fanem twórczości Michała Wiśniewskiego, ale przede wszystkim bliskim przyjacielem artysty. Ich relacja była pełna wspólnych chwil, pasji i wzajemnego wsparcia.

Mimo że Adam borykał się z problemami zdrowotnymi, zawsze starał się cieszyć życiem i wspierać swojego przyjaciela. Jego nagła śmierć w wieku zaledwie 29 lat była ogromnym szokiem dla wszystkich, którzy go znali.

Adam od dłuższego czasu zmagał się z różnymi problemami zdrowotnymi i regularnie korzystał z opieki medycznej. Michał Wiśniewski postanowił podzielić się publicznie tym, co wydarzyło się z jego przyjacielem. Według opowieści muzyka, pod koniec września 2020 roku Adam złapał infekcję.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

W trakcie teleporady lekarz wystawił Adamowi receptę na siedem różnych leków, w tym antybiotyk, jednak stan młodego mężczyzny nie poprawiał się, pomimo przyjmowania przepisanych lekarstw. Rodzice Adama postanowili skonsultować się z lekarzem ponownie i próbowali skierować go na wizytę lekarską.

Lekarz podejrzewał, że Adam może być zakażony koronawirusem, dlatego zdecydowano się na przetransportowanie go do szpitala zakaźnego. Niestety, w trakcie tej podróży 29-letni Adam niespodziewanie przestał oddychać. Mimo ponad godzinnej reanimacji, nie udało się go uratować. Pośmiertnie wykonany test na koronawirusa wyszedł negatywny.

Trzecia rocznica śmierci Adama Śledzianowskiego przypadła na wrzesień 2023 roku. Michał Wiśniewski postanowił uczcić jego pamięć, publikując poruszający filmik na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Film zawierał zdjęcia, na których widoczni są Michał i Adam, podczas wspólnych chwil i wydarzeń. Ten wzruszający gest artysty spotkał się z ogromnym wsparciem i współczuciem fanów, którzy podziękowali mu za podzielenie się wspomnieniami.

To nie pierwszy raz, gdy Michał Wiśniewski wspomina Adama Śledzianowskiego w mediach społecznościowych. Już w maju 2021 roku opublikował wzruszający wpis, w którym wyrażał tęsknotę za swoim przyjacielem. Do wpisu dołączył również kilka zdjęć, które ukazywały ich wspólną przyjaźń i bliskość.

[quote author=""]Obudziłem się w nocy, przyśnił mi się Adaś. Słyszałem, jak mnie woła, to zszedłem na fajkę. Uświadomiłem sobie, że nie usiądzie obok i nie poda ognia jak zawsze

Śmierć Adama Śledzianowskiego była ogromnym ciosem zarówno dla Michała Wiśniewskiego, jak i dla wszystkich tych, którzy go znali i kochali. Pamięć o nim pozostanie zawsze żywa w sercach tych, którzy mieli przyjemność poznać tego wyjątkowego młodego mężczyznę. Michał Wiśniewski, dzieląc się wspomnieniami i zdjęciami, pomaga utrzymać żywą pamięć o swoim przyjacielu i oddać hołd jego życiu i pasji.

Pisaliśmy również o: Smutne wieści o Roksanie Węgiel z najbliższego otoczenia. Co dzieje się z młodą gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Przypominamy o: Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie