Muzyk i projektantka mody razem przeszli przez wiele wyzwań i sukcesów. Jednak ostatnie wydarzenia w ich życiu sprawiły, że musieli się na pewien czas rozstać.

Kilka tygodni temu Rubikowie zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, a dokładniej do słonecznego Miami. Od tego momentu na ich profilach w mediach społecznościowych można było śledzić ich przygody z odkrywaniem nowego miejsca zamieszkania. Chętnie relacjonowali wspólne wyjścia, odkrywanie okolicy i adaptację do nowego stylu życia.

Niestety, nadszedł moment rozstania, który stanął przed nimi z pewnością niejedno wyzwanie. Piotr Rubik, ceniony kompozytor i muzyk, musiał nagle opuścić swoją rodzinę w Miami i wyjechać z USA. Jakie były przyczyny tej nagłej decyzji?

Artysta podzielił się tym smutnym faktem za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Informacja ta była zaskoczeniem dla fanów, którzy do tej pory obserwowali szczęśliwą rodzinę Rubików na nowym kontynencie. Jednak Piotr Rubik musiał wrócić do Polski, aby wziąć udział w ważnym wydarzeniu.

Pierwszym etapem jego podróży był lot do Nowego Jorku, a stamtąd przesiadka do Warszawy. Muzyk poinformował swoich fanów, że wraca do kraju na koncert. Ta nagła wyprawa była z pewnością niezwykle emocjonująca, zarówno dla niego samego, jak i dla jego licznych zwolenników.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Po przylocie do Polski Piotr Rubik zrealizował swoje plany i odwiedził znajomych. Na swoim Instagramie pokazał, że był serdecznie przyjęty przez przyjaciół, a nawet skosztował pysznej zupy ogórkowej, którą dawno nie jadł. Muzyk cieszył się tym spotkaniem i dzielił się swoimi wrażeniami ze swoimi fanami.

Nie mogłem sobie odmówić, żeby odwiedzić Grażynkę i Bogdana. Tak byłem blisko, że nie w sposób było ominąć to miejsce. I dostałem pyszną zupkę ogórkową - sto lat nie jadłem ogórkowej - podkreślił.

Warto zaznaczyć, że ta podróż Piotra Rubika do Polski była już kolejną w ciągu tego miesiąca. Muzyk aktywnie uczestniczy w różnych wydarzeniach i koncertach, co z pewnością jest dla niego źródłem ogromnej satysfakcji i radości.

Piotr i Agata Rubik to para, która pomimo rozłąki wciąż pozostaje zjednoczona i wspierająca się nawzajem. Ich historia pełna jest niesamowitych chwil i wyzwań, a ta ostatnia podróż Piotra tylko to potwierdza. Rubikowie wciąż pozostają inspiracją dla swoich fanów, zarówno jako artyści, jak i jako ludzie, którzy cenią rodzinę i przyjaźń.

Pisaliśmy również o: Małgorzata Foremniak jest szczęśliwa i zakochana. Kim jest ten szczęśliwiec, który podbił jej serce

Może zainteresuje Cię to: Odeszła legenda polskiego kina. Trudno uwierzyć, jak wygląda jej ostatnie miejsce spoczynku

Przypominamy o: Sylwia Grzeszczak i Liber ogłaszają swoje rozstanie. Oto ich oświadczenie