Aktorka ceni sobie prywatność i stara się unikać medialnego zainteresowania. Dlatego też rzadko możemy zobaczyć ją na zdjęciach z ukochanym. Tym razem jednak para została uwieczniona przez paparazzi podczas jednego z wydarzeń towarzyskich, a ich czułe spojrzenia mówią więcej niż tysiąc słów.

Foremniak pojawiła się na premierze filmu "Zielona granica" w reżyserii Agnieszki Holland. Jak zawsze zachowywała elegancję i szyk, prezentując się znakomicie na ściance fotograficznej. Aktorka podzieliła się także jednym z tych zdjęć na swoim Instagramie. Jednak to nie to było najważniejsze.

Fotografowie uwiecznili również Małgorzatę Foremniak i jej partnera, którzy pojawili się razem na tej samej imprezie. To rzadki widok, ponieważ para stara się zachować dystans do mediów i unikać bycia tematem plotek. Tym razem jednak nie byli w stanie uniknąć obiektywów aparatów fotografów.

Małgorzata Foremniak jest jednym z tych aktorów, którzy nie tylko osiągnęli wielki sukces zawodowy, ale również cieszą się spektakularną miłością. Jej partner, którego nazwisko nie jest tak znane jak jej, to Tomasz Jodłowski. Jednak brak rozgłosu w mediach nie przeszkadza tej parze w budowaniu trwałego związku.

Co warto podkreślić, Tomasz Jodłowski mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii, podczas gdy Małgorzata Foremniak pozostała w Polsce. Dla wielu ludzi wydawać się może to być wyzwanie, ale dla tej pary nie jest to przeszkodą w miłości. Wręcz przeciwnie, zdają się oni doskonale radzić sobie z życiem na odległość.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Gośka bardzo sobie chwali życie na wyspach. Dobrze się tam czuje, jest dużo spokojniejsza, bo nikt za nią nie biega i jej nie obserwuje. Do tego lubi tamtejsze kawiarenki, styl życia, czas na spotkania towarzyskie i herbatę, której jest fanką - opowiedziała przyjaciółka aktorki w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo.

W przeszłości media donosiły, że Małgorzata Foremniak rozważa przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, aby być bliżej swojego partnera. Jednak jak na razie aktorka pozostaje w Polsce. Jej przyjaciółka podzieliła się informacją, że Foremniak bardzo sobie chwali życie na Wyspach Brytyjskich.

Czuje się tam dobrze, jest bardziej spokojna, ponieważ nie jest tak często obserwowana przez paparazzi i nie ma ciągłego pośpiechu. Foremniak podobno lubi tamtejsze kawiarenki, styl życia i spotkania towarzyskie. Jest również fanką herbaty, którą może sobie delektować w spokoju.

Niezależnie od tego, gdzie mieszkają, Małgorzata Foremniak i Tomasz Jodłowski wydają się być bardzo zakochani i zadowoleni ze swojego związku. Niezależnie od tego, czy są na ściance fotograficznej czy spacerują razem, ich miłość jest widoczna na każdym kroku.

Małgorzata Foremniak i jej partner, Tomasz Jodłowski, udowadniają, że miłość może przetrwać pomimo odległości i różnic kulturowych. Choć rzadko pojawiają się razem na publiczności, ich miłość jest widoczna na zdjęciach i w każdym ich geste. Życzymy tej parze dużo miłości, spokoju i szczęścia, niezależnie od tego, gdzie postanowią mieszkać i jak będą kształtować swoją przyszłość.

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski w obliczu nieoczekiwanego spotkania byłej żony i byłej dziewczyny

Może zainteresuje Cię to: Najnowsze ustalenia w sprawie. Prędkość syna Sylwii Peretti przed wydarzeniem wywołuje zaniepokojenie społeczności

Przypominamy o: Sylwia Grzeszczak i Liber ogłaszają swoje rozstanie. Oto ich oświadczenie