Codziennie śledzimy, co ta znana para ma do powiedzenia swoim fanom na Instagramie.

Wczoraj Joanna Opozda ujawniła, kiedy Antoni Królikowski ostatni raz widział swojego syna. To jedno z wielu wydarzeń w spirali konfliktu, który toczy się między nimi.

Dzień wcześniej, na profilu aktora, pojawiły się wpisy dotyczące płatności alimentów i próby sprzedaży domu, aby móc je opłacić. Joanna Opozda oskarża Królikowskiego o okradanie ich 18-miesięcznego dziecka, podczas gdy sam aktor twierdzi, że to tylko pomówienia.

Tym razem Opozda postanowiła podjąć kolejny krok, który wywołał sensację. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w towarzystwie byłą dziewczyną swojego męża, Katarzyny Sawczuk. To zdjęcie jest fragmentem z planu filmowego, na którym obie kobiety wyglądają jak najlepsze przyjaciółki.

Mimo że media obiegają plotki na temat problemów między Opozdą a Królikowskim, aktorka pokazała, że jej życie to nie tylko konflikty. Na Instagramie opublikowała fragment scenariusza do swojej nowej roli filmowej i zdjęcie z ekipą filmową.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

Jednak nie brakuje również momentów, w których Joanna Opozda i Katarzyna Sawczuk są razem na prywatnych zdjęciach, które pozostawiają wiele pytań. Wydaje się, że ich relacja jest szczególnie bliska, co może dziwić Antka Królikowskiego.

Warto wspomnieć, że w 2015 roku Antoni Królikowski był w związku z Katarzyną Sawczuk. Wówczas Kasia była niepełnoletnia, a między nią a Królikowskim była różnica wieku wynosząca osiem lat. Para chętnie pokazywała się publicznie na różnego rodzaju eventach, co sugerowało, że są razem szczęśliwi. Jednak związek ten nie przetrwał długo - trwał zaledwie rok.

Po zakończeniu tej relacji Królikowski związał się z Julią Wieniawą, z którą był w dwuletnim związku. Ciekawym faktem jest, że zarówno Julia Wieniawa, jak i Katarzyna Sawczuk były wówczas dobrymi przyjaciółkami. Aktor wydaje się nie tylko dzielić ludzi, ale także łączyć ich swoimi związkami.

A ja mimo wszystko staram się żyć normalnie i to samo polecam Wam - napisała na Instastories Joanna.

Choć życie prywatne Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest w centrum uwagi mediów, to wciąż wiele pozostaje tajemnicą. Czy ta kontrowersyjna sytuacja związkowa ma jakiś wpływ na relację między Opozdą a Sawczuk? Tego dowiemy się zapewne w kolejnych rozdziałach tej dramatycznej opowieści.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski na skraju bankructwa, ale buduje luksusowy dom. Jak udało mu się tego dokonać

Może zainteresuje Cię to: Żona Dawida Kubackiego dzieli się wzruszającym nagraniem po problemach z sercem

Przypominamy o: Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"