Jednak teraz zaskakuje wszystkich, budując luksusowy dom dla swojej dużej rodziny. Jak udało mu się odwrócić swoją sytuację finansową?

Michał Wiśniewski jest ojcem dziesięciorga dzieci, w tym trojga z Polą, swoją obecną partnerką. Taka liczna rodzina wymaga odpowiednio dużego miejsca do mieszkania, dlatego Wiśniewski postanowił zainwestować w budowę nowego, wymarzonego domu.

Według informacji dostępnych w mediach, Michał Wiśniewski zdołał spłacić zaledwie 600 tysięcy złotych z zadłużenia wynoszącego 2,8 miliona złotych, co doprowadziło do ogłoszenia przez niego upadłości finansowej.

Jednak jego sytuacja uległa zmianie, ponieważ kontynuuje pracę nad nową muzyką, wydaje albumy i występuje na koncertach, co pozwala mu zarabiać znaczne sumy pieniędzy. Można śmiało stwierdzić, że kryzys finansowy jest już za nim.

Ostatnio Michał Wiśniewski i jego partnerka Pola podzielili się z widzami relacją z budowy swojego nowego domu w programie "Jestem jaki jestem". Opowiedzieli również o podziale obowiązków w trakcie budowy.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Wiśniewski wyznał, że ich dom będzie skonstruowany tak, by zapewnić komfort pracy dla jego zespołu i biura. Natomiast część domowa zostanie zaprojektowana z myślą o Poli, aby stworzyć miejsce, w którym będzie czuła się szczęśliwa. Ma to być idealne gniazdo dla ich licznej rodziny.

Chociaż budowa takiego domu jest kosztowna - szacuje się, że może wynieść nawet 5 milionów złotych - Michał Wiśniewski nie spieszy się z jej ukończeniem. Jego priorytetem jest zapewnienie komfortu i szczęścia dla swojej rodziny, zwłaszcza dla matki jego dzieci.

Ale przecież jest tak, że jeśli stworzysz matce, matce sześciorga dzieci, dobre warunki, tak, żeby ona się czuła komfortowo, to ta rodzina ma większe szanse, żeby przetrwać. A szczerze powiedziawszy, ja chyba o niczym w życiu nie marzyłem, tylko żeby w końcu zbudować gniazdo, w którym każdy będzie się czuł dobrze – wyjawił. Super Express wyliczył, że budowa może kosztować nawet 5 mln złotych. 

Historia Michała Wiśniewskiego jest przykładem odrodzenia się po trudnych momentach finansowych. Od bankructwa do budowy luksusowego domu, jego determinacja i praca przyniosły mu sukces i spełnienie marzeń rodziny.

Pisaliśmy również o: Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Może zainteresuje Cię to: Tajemnica kulisy porodu Anny Lewandowskiej. Co robił Robert podczas narodzin dziecka

Przypominamy o: Plotki dotyczące nieślubnego syna Grzegorza Markowskiego wreszcie potwierdzone. "Miasteczko huczało od plotek"