Jego kariera muzyczna i życie osobiste przez lata były przedmiotem zainteresowania mediów i fanów. Jednak mało kto wie, że Grzegorz Markowski stał się ojcem w bardzo młodym wieku, gdy miał zaledwie 15 lat.

Z tego związku narodził się jego nieślubny syn, Piotr Markowski, który dziś ma 54 lata.

Pierwszy raz informacje na temat nieślubnego syna Grzegorza Markowskiego pojawiły się w mediach już w 2006 roku.

To wtedy "Fakt" doniósł o tej nieznanej szerzej historii. Piotr Markowski jest owocem krótkotrwałego romansu Grzegorza Markowskiego z sąsiadką, Anną. Jednak zanim chłopiec przyszedł na świat, związek pomiędzy jego rodzicami rozpadł się.

Anna, matka Piotra, podobno utrudniała kontakt Grzegorzowi z dzieckiem, co skomplikowało relacje między ojcem a synem. Piotr wyznał wówczas, że utrzymuje z Grzegorzem Markowskim jedynie sporadyczny kontakt, a ich relacje nie są bliskie.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

W wywiadzie udzielonym "Twojemu Imperium", Grzegorz Markowski przyznał, że nie ukrywał przed bliskimi faktu istnienia nieślubnego syna, ale też nie było powodu do dumy, ponieważ z matką Piotra był krótko i nie można było mówić o prawdziwej miłości w tak młodym wieku.

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami - powiedział. Muzyk kiedyś wypowiedział się na temat nieślubnego syna. - Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko.

[quote author=""]Miasteczko wprost huczało od plotek

Grzegorz Markowski przyznał także, że płacił alimenty na syna do czasu, aż ten ukończył 23 lata. Dziś Piotr jest dojrzałym mężczyzną, ma dwie córki i pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Ich spotkania są rzadkie, co można zrozumieć, biorąc pod uwagę skomplikowaną historię rodzinną i fakt, że nigdy nie byli prawdziwą rodziną.

Płaciłem jednak alimenty na Piotra do czasu, aż ukończył 23 lata. Dziś jest dojrzałym mężczyzną. Ma dwie córki. Pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Jest człowiekiem bardzo zapracowanym. Widujemy się rzadko. Trudno się temu dziwić, bo przecież nigdy nie byliśmy rodziną - wyjawił.

Patrycja Markowska, córka Grzegorza Markowskiego, w jednym z wywiadów zapytana o swoje relacje z przyrodnim bratem, stwierdziła, że go po prostu nie zna. Wydaje się, że zarówno Grzegorz Markowski, jak i jego dzieci, starają się zachować prywatność i nie eksponować skomplikowanych relacji rodzinnych publicznie.

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - ucięła temat podczas rozmowy z “Faktem”.

Historia nieślubnego syna Grzegorza Markowskiego pokazuje, że życie prywatne gwiazd muzyki często jest znacznie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać. To także przypomina nam, że nawet osoby publiczne mają swoje tajemnice i prywatne historie, które nie zawsze są tak kolorowe, jak ich kariery zawodowe.

Pisaliśmy również o: Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Może zainteresuje Cię to: Tajemnica kulisy porodu Anny Lewandowskiej. Co robił Robert podczas narodzin dziecka

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu