Na filmie towarzyszy jej przystojny mężczyzna, a ich szczęście jest wręcz namacalne. Czyżby Joanna Opozda miała nowego ukochanego? Sprawdźmy, kim jest tajemniczy Jan i co wiemy o ich związku.

Joanna Opozda jest aktywna na Instagramie, gdzie często dzieli się fragmentami swojego życia prywatnego i zawodowego.

Tym razem aktorka zaskoczyła swoich obserwatorów nagraniem, na którym pojawia się obok przystojnego mężczyzny. Ich uśmiechy i radość są wyraźnie widoczne, co sugeruje, że czują się w swoim towarzystwie bardzo dobrze.

Po rozstaniu z Antonim Królikowskim Joanna Opozda zachowywała dyskrecję w kwestiach swojego życia uczuciowego. Paparazzi jednak przyłapali ją kilka tygodni temu w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, co wzbudziło spekulacje na temat jej nowego związku.

Aktorka do tej pory nie komentowała głośno swojej sytuacji uczuciowej, ale teraz postanowiła zaprezentować swojego towarzysza na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Kim jest tajemniczy mężczyzna? Okazuje się, że ma na imię Jan i jest instruktorem tenisa. Ten sport to jego wielka pasja, a zdobył w nim wiele sukcesów. Czy ich spotkanie miało miejsce podczas treningów tenisowych? To pozostaje tajemnicą.

Choć Joanna Opozda oficjalnie zaprezentowała Jana na Instagramie, to nie udzieliła bezpośrednich informacji na temat charakteru ich relacji. Czy to tylko przyjaźń, czy coś więcej? Na to pytanie musimy jeszcze poczekać na odpowiedź.

Niezależnie od tego życzymy aktorce dużo szczęścia i radości w jej życiu osobistym, i mamy nadzieję, że będziemy widzieli ją taką szczęśliwą jak na opublikowanym filmie!

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Niekończący się dramat Anny Woźniak-Starak. Najpierw pochowała męża, a później syna

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"