To miejsce cieszyło się dużą popularnością i było dostępne dla klientów, którzy mogli nie tylko ćwiczyć, ale także korzystać z porad trenerów oraz skorzystać z cateringu dietetycznego.

Dlaczego trenerka postanowiła zakończyć działalność w Polsce?

Anna Lewandowska jest znaną osobowością w Polsce i za granicą. Oprócz kariery sportowej, stworzyła kilka dochodowych firm, w tym biznes z cateringiem dietetycznym i liniami kosmetyków.

Jednak to Healthy Center by Ann w Warszawie było miejscem, które łączyło treningi, doradztwo i catering w jednym. Było to miejsce, w którym klienci mogli dbać o swoje zdrowie i kondycję pod okiem profesjonalnych trenerów.

Decyzja o zamknięciu Healthy Center by Ann została ogłoszona przez Annę Lewandowską na jej profilu na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Trenerka wyjaśniła, że chce skupić się na rozwoju swoich firm w Barcelonie, gdzie obecnie mieszka z rodziną. Chociaż decyzja była trudna, Anna podkreśliła, że ma marzenia, które chce zrealizować, i dlatego zdecydowała się zamknąć to miejsce.

Warto zaznaczyć, że Anna Lewandowska nie kończy swojej działalności w Polsce. Jej najbliższy współpracownik otwiera nowe miejsce z podobnymi usługami, a cała ekipa z Healthy Center by Ann przenosi się tam. Trenerka zachęciła również swoich fanów do zapisywania się do Palm Studio w Warszawie, gdzie jej zespół będzie prowadzić treningi.

Anna Lewandowska pożegnała się ze swoim miejscem biznesowym, prowadząc ostatni trening dla swoich klientów. Była to dla niej emocjonująca chwila, a lokal wypełnił się wieloma chętnymi. Trenerka podziękowała wszystkim za lata współpracy i zaangażowanie.

[quote author=""]- Moi drodzy, dziś kilka słów o zmianach, które nadchodzą. Nie jest to dla mnie łatwe. [...] Mam marzenia, które chcę realizować. Chcę rozwijać swoje firmy też tutaj, w Barcelonie.

Chociaż Healthy Center by Ann w Warszawie przestaje istnieć, Anna Lewandowska zapewniła swoich fanów, że to nie jest pożegnanie z działalnością w Polsce. Nadal będzie prowadzić różne aktywności i spotkania z klientami, w tym obozy i healthy weekendy. Decyzja o zamknięciu Healthy Center by Ann była trudna, ale trenerka jest gotowa na nowe wyzwania i rozwijanie swoich innych firm.

Jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. (...). Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji - wyjaśniła Anna Lewandowska.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor otwarcie o swoim zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom" i relacjach z Miszczakiem. "Każde zwolnienia są bolesne"

Może zainteresuje Cię to: Co słychać u Alutki z kultowej "Rodziny Zastępczej"? Joanna Trzepiecińska robi furorę swoim wyglądem

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"