Po dziesięciu latach współpracy z popularnym magazynem budowlanym, Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji Polsat, zdecydował o zakończeniu współpracy z cenioną prezenterką.

To ogłoszenie wstrząsnęło zarówno środowiskiem telewizyjnym, jak i fanami programu. Katarzyna Dowbor przez lata stała się ikoną i symbolem "Naszego nowego domu", dzieląc się swoją wiedzą i pasją do aranżacji wnętrz. Wierni widzowie trudno wyobrażali sobie ten program bez jej obecności.

Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - napisała na początku maja na Instagramie.

W zastępstwo dla Katarzyny Dowbor Polsat postanowił zatrudnić aktorkę Elżbietę Romanowską, co spotkało się z mieszaniem uczuć wśród widzów. Z jednej strony była radość związana z nowymi odcinkami ukochanego programu, ale z drugiej strony smutek i tęsknota za Katarzyną Dowbor.

Katarzyna Dowbor wielokrotnie wyrażała swoje uczucia i emocje związane z odejściem z programu. To dla niej była ogromna strata, ale jednocześnie nowa szansa na podjęcie nowych wyzwań. W rozmowie z "Super Expressem" podkreślała, że w każdym rozstaniu jest coś bolesnego. Jest przekonana, że życie jest pełne zmian i nic nie jest dane na zawsze. Chciała, aby jej pożegnanie z widzami było bardziej uroczyste i symboliczne.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Każde zwolnienia są bolesne. Absolutnie uważam, że nic nie jest dane raz na zawsze. Jest moment, kiedy się pracuje, kiedy się odchodzi, ale myślę, że pewne rzeczy można załatwić inaczej, czyli umówić się, ustalić, że się rozstajemy, że mówimy sobie: "Dziękuję, do widzenia". Dać mi szansę pożegnania się z widzami.

Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Dowbor nie zamierza poprzestać na dotychczasowych osiągnięciach. Jej oddanie i zaangażowanie zyskały ogromną sympatię publiczności, co zapewniło jej miejsce w sercach fanów na zawsze. Dzięki swojej determinacji i profesjonalizmowi, jest gotowa na nowe wyzwania zawodowe i życiowe."

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"