Odkąd w kwietniu 2021 roku straciła niezwykle utalentowanego muzyka, Krzysztofa Krawczyka, została wdową. Jej życie nabrało rumieńców, ale jedno pozostało niezmienne - dozgonna miłość i pamięć o mężu.

8 września muzyk obchodziłby 77. urodziny. I jak zawsze, Ewa Krawczyk położyła szczególny nacisk na odwiedzenie grobu ukochanego męża. Teraz, gdy słońce mocno grzeje, przychodzi wcześnie rano, by podlać kwiaty, a później dołączyć do przyjaciół na wspólną modlitwę i uroczysty obiad.

Codziennie jestem na grobie męża. Razem z przyjaciółmi o godz. 16 spędzimy godzinę u Krzysztofa, a potem pójdziemy na mszę. Będę wcześniej, aby podlać kwiatki z samego rana. W takie upały zawsze to robię rano lub wieczorem. Teraz jest taki żar, a Krzysztof leży w takim miejscu, gdzie cały czas słońce świeci, więc tam się da wytrzymać za długo – wyznała w rozmowie z Faktem.

Zawsze coś nowego robię na grobie Krzysztofa, jak są uroczystości: na wszystkich świętych, na Boże Narodzenie ubieram choinki, na Wielkanoc — jajeczka. Jak są uroczystości to Krzysia, grób jest zawsze tak przystrojony, jak nakazuje wtedy tradycja. Bardzo o to dbam – kontynuowała.

Eva mówi, że odwiedzanie grobu męża stało się jej codzienną rutyną. Zdradza również, że zawsze znajduje coś specjalnego do udekorowania grobu. W święta, które są dla niej szczególnie ważne, stara się nadać mu świąteczny wygląd. Pisanki, jasne kwiaty i znicze sprawiają, że grób jest jeszcze jaśniejszy i bardziej wyjątkowy.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Przez lata Ewa Krawczyk utrzymywała i dekorowała grób Krzysztofa Krawczyka, nie tylko dla siebie, ale także dla wszystkich tych, którzy przychodzą oddać hołd i uczcić pamięć wielkiego muzyka. Zauważa, że wiele osób odwiedza trumnę jej męża, w tym rodzina, przyjaciele i fani. To wsparcie pomaga Ewie wyjść z żałoby i zachować pamięć o Krzysztofie Krawczyku.

Grób będzie ozdobiony w białe kwiaty, białe znicze, piękne kolorowe wrzosy i jeszcze mam pelargonie z lata, które są bardzo ładne – opowiadała.

Jej siła i oddanie bezgranicznej miłości do męża są przykładem dla wielu. Za każdym razem, gdy przychodzi na cmentarz, wnosi światło i piękno na grób, kontynuując wieczne świętowanie pamięci Krzysztofa Krawczyka.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel prezentuje nową partnerkę. Nieznane kulisy ich związku

Może zainteresuje Cię to: Sądowy wyrok dla Zenona M.. Co to oznacza dla świata disco polo

Przypominamy o: Córka Lewandowskich przyłapała rodziców na gorącym uczynku. Zdjęcie wszystko wyjaśnia