Ostatnio podzielił się z fanami nagraniem prosto z sali treningowej, na którym razem z partnerką prezentuje piękny taniec. To nie tylko wzruszający występ, ale także dowód na jego nieustający zapał do tańca.

Hakiel przez lata zyskał uznanie jako uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" i wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Chociaż wcześniej występował razem ze swoją byłą żoną, Katarzyną Cichopek, obecnie skupia się na własnej karierze i działalności w szkole tańca.

Najnowsze nagranie Hakiela, na którym tańczy rumbę z uroczą blondynką, spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Zachwycili się nie tylko jego umiejętnościami tanecznymi, ale także urodą partnerki.

Mimo że Hakiel znany jest głównie z tańca, to warto wspomnieć, że w przeszłości otrzymał propozycję zostania jurorem w programie "Taniec z gwiazdami". Jednak Marcin zdecydował, że chce pozostać tancerzem, co dowodzi jego pasji i oddania tej sztuce.

W komentarzach pod nagraniem fani nie kryli swojego zachwytu partnerką Hakiela. Niektórzy nawet sugerowali, że tworzą oni wspaniałą parę. "Taka piękna kobieta ta tancerka, a razem z Marcinem tworzą taką piękną parę, że chciałoby się pomarzyć, aby tworzyli parę w życiu" - napisał jeden z internautów.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Marcin Hakiel nadal inspiruje swoją pasją do tańca i nieustającym zaangażowaniem w rozwijanie swojego warsztatu tanecznego. Jego występy zawsze przyciągają uwagę i zachwycają widzów, a najnowsze nagranie to kolejny dowód na jego artystyczny talent.

Pisaliśmy również o: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa"

Może zainteresuje Cię to: Zagadkowa historia córki Kwaśniewskich. Fałszywe nazwisko jako środek ochrony

Przypominamy o: Bogumiła Wander ma przystojnego syna. Dowiedz się, czym się zajmuje i jak wygląda