Ostatnio podzielił się z fanami nagraniem prosto z sali treningowej, na którym razem z partnerką prezentuje piękny taniec. To nie tylko wzruszający występ, ale także dowód na jego nieustający zapał do tańca.

Hakiel przez lata zyskał uznanie jako uczestnik programu "Taniec z gwiazdami" i wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Chociaż wcześniej występował razem ze swoją byłą żoną, Katarzyną Cichopek, obecnie skupia się na własnej karierze i działalności w szkole tańca.

Najnowsze nagranie Hakiela, na którym tańczy rumbę z uroczą blondynką, spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Zachwycili się nie tylko jego umiejętnościami tanecznymi, ale także urodą partnerki.

Mimo że Hakiel znany jest głównie z tańca, to warto wspomnieć, że w przeszłości otrzymał propozycję zostania jurorem w programie "Taniec z gwiazdami". Jednak Marcin zdecydował, że chce pozostać tancerzem, co dowodzi jego pasji i oddania tej sztuce.

W komentarzach pod nagraniem fani nie kryli swojego zachwytu partnerką Hakiela. Niektórzy nawet sugerowali, że tworzą oni wspaniałą parę. "Taka piękna kobieta ta tancerka, a razem z Marcinem tworzą taką piękną parę, że chciałoby się pomarzyć, aby tworzyli parę w życiu" - napisał jeden z internautów.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Marcin Hakiel nadal inspiruje swoją pasją do tańca i nieustającym zaangażowaniem w rozwijanie swojego warsztatu tanecznego. Jego występy zawsze przyciągają uwagę i zachwycają widzów, a najnowsze nagranie to kolejny dowód na jego artystyczny talent.

Pisaliśmy również o: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa"

Może zainteresuje Cię to: Zagadkowa historia córki Kwaśniewskich. Fałszywe nazwisko jako środek ochrony

Przypominamy o: Bogumiła Wander ma przystojnego syna. Dowiedz się, czym się zajmuje i jak wygląda