Teraz na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, które zdaje się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące stanu ich związku.

Ostatnio Anna Lewandowska wyraziła swoje zainteresowanie tańcem bachata. Jej pasja do tego tańca zaczęła się od nauki w związku z przygotowaniami do ich drugiego ślubu i wesela.

Internauci zaczęli zauważać brak obrączki na palcu trenerki oraz innych drobnych szczegółów, które sugerowałyby ewentualny romans Ani z jej trenerem tańca.

Fani tej znanej pary zaczęli się martwić, że te oznaki mogą wskazywać na kryzys w ich małżeństwie. Jednak teraz na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zostało zrobione przez ich córkę, a wydaje się ono rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące stanu ich związku.

Ostatnio znana trenerka kilka razy pojawiła się publicznie bez obrączki, podobnie jak Robert.

Popularne wiadomości teraz

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

W odpowiedzi na te wydarzenia fani zaczęli snuć różne teorie i plotki o kryzysie w relacji Lewandowskich. Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, i jakiś czas temu zamieściła post, pod którym fani gromadnie się wypowiedzieli.

Internauci zwrócili szczególną uwagę na jeden szczegół - na palcu Anny widać obrączkę. To pojedyncze zdjęcie wydaje się być odpowiedzią na wszystkie spekulacje i plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie.

Teraz na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, wykonane przez ich córkę Laurę. Na tym ujęciu widzimy zakochaną parę podczas porannego spaceru, a Robert mocno trzyma rękę Ani.

Nie ma wątpliwości, że ten moment jest dowodem na trwałość i harmonię w ich małżeństwie, a wszelkie spekulacje o problemach zdają się być nieuzasadnione.

Anna i Robert Lewandowscy, mimo życia w blasku fleszy i stałego zainteresowania mediów, potrafią zachować prywatność swojego życia rodzinnego. Wielokrotnie podkreślali, że ich rodzina jest dla nich priorytetem, co potwierdza to ujęcie z porannego spaceru. Trzymając się za ręce, Anna i Robert pokazują, że są ze sobą szczęśliwi i zjednoczeni.

To zdjęcie, zrobione przez ich córkę Laurę, jest pięknym dowodem na to, że w ich małżeństwie nie ma miejsca na kryzys czy romans. Anna i Robert Lewandowscy pozostają razem, silni i zakochani, gotowi na nowe wyzwania zarówno w swoim życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Dla swoich licznych fanów są wzorem udanego związku i rodziny, która potrafi cieszyć się każdym dniem spędzonym razem.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel prezentuje nową partnerkę. Nieznane kulisy ich związku

Może zainteresuje Cię to: Sądowy wyrok dla Zenona M.. Co to oznacza dla świata disco polo

Przypominamy o: Bogumiła Wander ma przystojnego syna. Dowiedz się, czym się zajmuje i jak wygląda