Po sfinalizowaniu rozwodu postanowili uczcić ten moment w nietypowy sposób.

Na swoich profilach w mediach społecznościowych Monika zamieściła zdjęcie, na którym stoi obok swojego byłego męża Zbigniewa w budynku sądu. Do zdjęcia dołączyła wiadomość, która poruszyła wiele osób. Z jednej strony Monika podziękowała Zbigniewowi za ich dziesięcioletnie małżeństwo, a z drugiej wyraziła swoją opinię na temat tabloidów i mediów elektronicznych.

A tak wyglądamy po rozwodzie. Pozdrawiamy z sądu. Dziękuję Ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją – zaczęła. I jeszcze od nas obojga: dziękujemy za uwagę niezmordowanym pracownikom mediów elektronicznych i tabloidów. Przykro nam, że to już będzie ostatnia wypłata z wierszówki na nasz temat… Nie, to żart, wcale nie jest nam przykro. Mamy was serdecznie dosyć. Dziś zamykamy ten rozdział bez komentarza – podsumowała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów i przyjaciół Moniki, którzy wyrazili swoje wsparcie i podziw dla sposobu, w jaki para rozstała się z godnością i humorem.

Super klasa, extra klasa nie każdego na to stać. Można się pożegnać z klasą? Można. Brawo i mam nadzieję, że spotka Pani jeszcze miłość życia. Niech Wam się wiedzie osobno – pisali.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Ta historia Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego przypomina nam, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach życiowych można odnaleźć godność i humor, i może być przykładem dla wielu innych".

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Sądowy wyrok dla Zenona M.. Co to oznacza dla świata disco polo

Przypominamy o: Córka Lewandowskich przyłapała rodziców na gorącym uczynku. Zdjęcie wszystko wyjaśnia