Tym razem jednak zrobiła wyjątek i zachwyciła wszystkich swoim wyglądem podczas prezentacji nadchodzącego sezonu teatralnego Sceny Relax w Warszawie.

Aktorka, która od lat występuje przede wszystkim na scenie teatralnej, postanowiła pojawić się na prezentacji, aby promować swoją nadchodzącą rolę w spektaklu "Rodzinne piekiełko" w reżyserii Marii Seweryn.

Premiera spektaklu jest zaplanowana na 28 lutego 2024 roku, a Joanna Trzepiecińska będzie grać u boku takich gwiazd jak Renata Dancewicz, Magdalena Waligórska-Lisiecka i Piotr Zelt.

Joanna Trzepiecińska, która wcielała się w postać Alutki w "Rodzinie zastępczej", jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Choć minęło już wiele lat od zakończenia produkcji serialu, to wciąż zachwyca swoją urodą i młodzieńczym wyglądem.

Na prezentacji sezonu teatralnego Joanna Trzepiecińska pojawiła się w zwiewnej sukience maxi o orientalnych wzorach. Do sukienki dopasowała bordowe buty, ciemne okulary przeciwsłoneczne i czarną saszetkę. Aktorka miała luźno rozpuszczone loki i swobodną fryzurę, co nadawało jej świeży i naturalny wygląd.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

To jest przestrzeń, która mało mnie zajmuje. Życie celebryckie wymaga ogromnej energii. Poza tym wymaga znajomości tych wszystkich metek na ubraniach... (śmiech). Bzdury. Śmieję się, ale rzeczywiście uczestnictwo na tych wszystkich bankietach, galach, wydaje mi się potworną stratą czasu. Mam go już mniej niż w wieku dwudziestu lat. Czego innego potrzebuję do szczęścia, inaczej karmię próżność. Już wiem, co lubię, a czego na pewno nie - mówiła w wywiadzie dla "Polska Times" w 2016 roku.

Joanna Trzepiecińska od dawna unika czerwonych dywanów i wydarzeń celebryckich, koncentrując się na pracy zawodowej. Jednak jej wyjątkowy talent aktorski i urok nadal przyciągają uwagę fanów.

Niezależnie od tego, czy jest na scenie teatralnej, czy po prostu pojawia się na publicznych wydarzeniach, Joanna Trzepiecińska potrafi zachwycić swoim wyjątkowym wyglądem i naturalnym wdziękiem.

Joanna Trzepiecińska udowodniła, że czas dla niej zatrzymał się, prezentując się równie urokliwie i świeżo jak za czasów "Rodziny zastępczej". Jej niezwykła prezencja na prezentacji sezonu Sceny Relax wzbudziła entuzjazm i podziw wszystkich obecnych na wydarzeniu.

Wielu fanów jest podekscytowanych nadchodzącą premierą spektaklu "Rodzinne piekiełko" i możliwością zobaczenia Joanny Trzepiecińskiej na scenie ponownie. Aktorka pozostaje ikoną polskiej telewizji i teatru, zachowując swoje miejsce w sercach widzów na lata.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor otwarcie o swoim zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom" i relacjach z Miszczakiem. "Każde zwolnienia są bolesne"

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"