Te spekulacje wywołały niemałe zamieszanie, ale teraz zarówno artystka, jak i jej mąż, postanowili się wypowiedzieć na ten temat.

Agnieszka Chylińska, znana polska wokalistka i jurorka popularnego programu telewizyjnego, jest znaną postacią w show-biznesie. Ostatnio jednak jej życie osobiste stało się tematem gorących spekulacji.

Plotki o romansie artystki z jej menadżerką zyskały na popularności, a media rozpisywały się na ten temat.

Wokalistka jest mężatką od 2010 roku, a jej mężem jest Marek. Para ma razem troje dzieci i prowadzi pozornie szczęśliwe życie rodzinne. Jednak na fali plotek o romansie Agnieszki z jej menadżerką, Joanna Ziędalska-Komosińska, para postanowiła wypowiedzieć się na ten temat.

Wszystko zaczęło się od jednego zwykłego zdjęcia zamieszczonego przez Agnieszkę na mediach społecznościowych. Na tym zdjęciu wokalistka trzyma za rękę swoją menadżerkę, co wywołało burzę spekulacji na temat ich relacji.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Agnieszka postanowiła jednak rozwiać wszelkie wątpliwości i w jednym z wywiadów podkreśliła swoją głęboką przyjaźń i bliską relację z Joanną Ziędalską-Komosińską. W emocjonalnym wpisie na Instagramie artystka wyznała, że menadżerka jest dla niej nie tylko koleżanką, ale także wsparciem w trudnych chwilach.

Joanna Ziędalska-Komosińska również zdecydowała się wypowiedzieć na ten temat. Na Facebooku opublikowała wpis, w którym apelowała o zakończenie plotek i niezakłócanie życia prywatnego innych ludzi. Menadżerka podkreśliła, że relacje międzyludzkie to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wzajemny szacunek i dobro.

Nieco humorystycznym akcentem całej sytuacji była wiadomość, którą menadżerka Agnieszki przekazała mężowi artystki. Zapytała go, czy słyszał o plotkach na temat ich romansu. Odpowiedź, jaką otrzymała, była zaskakująca - mąż artystki zareagował z humorem, wspominając o rocznicy ślubu i tym, że matka Agnieszki mieszka na Florydzie.

Mąż Agnieszki, Marek, wyraźnie nie przyjął plotek zbyt poważnie i z dystansem podchodzi do całościowej sytuacji.

- Doszły mnie takie informacje. Oraz o 48 rocznicy ślubu, oraz że Mama mieszka na Florydzie, gdzie zabieram całą rodzinę - odpisał mąż Agnieszki Chylińskiej.

Tak więc, mimo że media lubią kreować sensacyjne historie, Agnieszka Chylińska i jej menadżerka wyraźnie podkreślają, że ich relacja to głównie przyjaźń i wsparcie, a plotki o romansie są pozbawione podstaw.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Niekończący się dramat Anny Woźniak-Starak. Najpierw pochowała męża, a później syna

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu