Pomimo rozwodu z byłym mężem, Marcinem Hakiem, para utrzymuje przyjazne relacje i stara się wspólnie dbać o swoje dzieci, Helenę i Adama. Ostatnio jednak wydarzyła się sytuacja, która wstrząsnęła ich życiem rodzinnym - syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela stał się ofiarą internetowych oszustów.

Katarzyna Cichopek wielokrotnie podkreślała, jak ogromne znaczenie ma dla niej macierzyństwo i dobro jej dzieci, Heleny i Adama. Mimo że rodzice rozstali się, starają się równomiernie dzielić opiekę nad dziećmi i być obecni w ważnych momentach ich życia. Kilka tygodni temu razem z byłym mężem Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozpoczęli nowy rok szkolny z dziećmi.

Niestety, niedawno syn prowadzącej program "Pytanie na śniadanie" potrzebował wsparcia rodziny z powodu incydentu związanego z internetem. Nieautoryzowana osoba włamała się na profil Adama Hakiela na Instagramie i opublikowała tam fałszywe treści, używając jego wizerunku. Mimo że te treści zostały szybko usunięte, syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela był bardzo zaniepokojony.

Sam Adam Hakiel wyjaśnił sytuację, mówiąc:

Co do ostatnio dodanej relacji: ktoś włamał się na moje konto lub zabrał mój telefon. Nie ja opublikowałem te informacje - wyjaśnił Adam Hakiel.

Popularne wiadomości teraz

"Żona przyłapała mnie w łóżku z kochanką. Było mi wstyd, ale mogłem myśleć tylko o jednym: jak Anna się dowiedziała"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Katarzyna Cichopek, w rozmowie z gazetą "Fakt," wyraziła stanowcze zdanie na temat tego, co się stało. Podkreśliła, że taka sytuacja nie może być traktowana jako żart, ale jako poważne zagrożenie związane z internetem.

Ktoś po prostu zrobił mojemu synowi coś, co nawet nie jest żartem - skomentowała Katarzyna Cichopek dla "Faktu".

Gwiazda "M jak miłość" postanowiła także podzielić się swoim doświadczeniem, aby ostrzec innych rodziców, zwłaszcza tych, którzy wychowują nastolatków. Apeluje o rozwagę i czujność wobec działań swoich dzieci w internecie. Chwali również swojego syna za szybką i zdecydowaną reakcję.

Jako rodzice nastolatków musimy być czujni i rozmawiać z dziećmi o konsekwencjach takich zachowań. Adam na szczęście wie, jak szybko i skutecznie zareagować - dodała Katarzyna Cichopek.

Sytuacja, która spotkała Adama Hakiela, z pewnością była szokująca i niepokojąca. Życzymy, aby podobne incydenty nigdy się nie powtarzały i by rodzina Cichopek i Hakielów mogła kontynuować swoje życie w spokoju i bezpieczeństwie.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski na skraju bankructwa, ale buduje luksusowy dom. Jak udało mu się tego dokonać

Może zainteresuje Cię to: Żona Dawida Kubackiego dzieli się wzruszającym nagraniem po problemach z sercem

Przypominamy o: Plotki dotyczące nieślubnego syna Grzegorza Markowskiego wreszcie potwierdzone. "Miasteczko huczało od plotek"