Nagłe pogorszenie stanu zdrowia Marty Kubackiej wstrząsnęło całym krajem, skłaniając jej męża do wycofania się ze swoich zawodowych zobowiązań, aby stanąć u jej boku w tym trudnym okresie.

Na szczęście historia ostatecznie zakończyła się happy endem, ale wielu wciąż zastanawia się, czy życie rodziny Kubackich w pełni wróciło do normy. W niedawnej aktualizacji Marta Kubacka podzieliła się krzepiącą wiadomością.

Marta Kubacka przeszła niesamowicie trudną podróż po tym, jak wiosną poważnie zachorowała z powodu powikłań sercowych, a jej życie wisiało na włosku. Została przyjęta do szpitala, gdzie prowadziła dzielną walkę o swoje zdrowie.

Po powrocie do domu delektowała się każdą cenną chwilą spędzoną z najbliższymi. W swoim najnowszym poście na Instagramie Marta Kubacka rzuciła okiem na swoje obecne życie.

Gdy Marta zmagała się z kryzysem zdrowotnym, Dawid Kubacki, reprezentant Polski w skokach narciarskich, przygotowywał się do zawodów w Vikersund. Podjął jednak przejmującą decyzję o wycofaniu się z zawodów, początkowo wprawiając fanów w zakłopotanie. Wkrótce potem pojawiły się informacje o stanie zdrowia jego żony.

Popularne wiadomości teraz

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Na swoich platformach społecznościowych Dawid Kubacki wyjaśnił, że żaden turniej nigdy nie przyćmi znaczenia rodziny. Potwierdził, że w tych trudnych czasach musiał priorytetowo traktować opiekę nad dziećmi i wspieranie żony, która była w stanie krytycznym w szpitalu. Chociaż jego decyzja o wycofaniu się z zawodów początkowo wzbudziła wątpliwości wśród jego fanów, w świetle tych okoliczności wszyscy współczuli rodzinie Kubackich, a cały naród polski udzielił jej niezachwianego wsparcia.

Jak już wiemy, Marta Kubacka wyzdrowiała i wróciła do domu wypełnionego dziećmi i kochającym mężem. Przeszła operację wszczepienia rozrusznika serca i wygląda na to, że najcięższy rozdział jej życia jest już w lusterku wstecznym. Niedawno ukochana żona Dawida Kubackiego podzieliła się postem, który daje wgląd w jej obecne życie.

W poście na Instagramie widzimy całą rodzinę Kubackich cieszącą się wspólną niedzielą. Sekcja komentarzy jest pełna życzeń i komplementów od internautów, którzy są pod wrażeniem szybkiego powrotu Marty Kubackiej do zdrowia i podziwiają piękną rodzinę, którą stworzyła z jednym z najbardziej znanych polskich sportowców.

https://www.instagram.com/reel/CxVOCnUo82K/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6d8f06a8-7a41-4592-a040-02437524392e

Historia Dawida Kubackiego i jego żony Marty jest nie tylko świadectwem odporności na przeciwności losu, ale także inspiracją dla niezliczonych osób. Ich podróż podkreśla siłę miłości, rodzinnego wsparcia i niezachwianej determinacji w pokonywaniu najtrudniejszych życiowych wyzwań. Pozostajemy optymistami, że przyszłość rodziny Kubackich będzie naznaczona ciągłymi sukcesami, dobrym zdrowiem i bezgraniczną miłością.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski na skraju bankructwa, ale buduje luksusowy dom. Jak udało mu się tego dokonać

Może zainteresuje Cię to: Tajemnica kulisy porodu Anny Lewandowskiej. Co robił Robert podczas narodzin dziecka

Przypominamy o: Plotki dotyczące nieślubnego syna Grzegorza Markowskiego wreszcie potwierdzone. "Miasteczko huczało od plotek"