Są znani z prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie" oraz swojej pasji do podróżowania. Ostatnio zostali przyłapani na pakowaniu walizek, co sugeruje, że szykują się na kolejną fascynującą wyprawę.

Para znana jest z bycia zgrana zarówno w pracy, jak i poza nią. Ich pasją jest podróżowanie, a liczne wyjazdy są udostępniane fanom na mediach społecznościowych. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zawsze starają się czerpać jak najwięcej z życia i odkrywać nowe miejsca.

Niedawno pojawiły się doniesienia, że "Kurzopki" szykują się na kolejną wyprawę, a dowodem na to były walizki, które Maciej Kurzajewski pakował do samochodu. Choć ich było kilka, prezenter poradził sobie z nimi sprawnie. Po umieszczeniu bagażu w bagażniku usiadł za kierownicą i czekał na Katarzynę Cichopek.

Katarzyna Cichopek, choć nie pomagała w pakowaniu walizek, pojawiła się niedługo potem przy aucie. Wygląda na to, że para jest gotowa na nową przygodę. Maciej Kurzajewski wybrał na tę okazję wygodny strój - szarą koszulkę, niebieskie jeansy i jasne sportowe buty.

Katarzyna Cichopek również postawiła na komfortowy strój - błękitne jeansy, białą koszulkę i ciemną kurtkę. Jej stopom towarzyszyły trampki na grubej podeszwie.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Para wydaje się gotowa na nową, fascynującą podróż. Ich wspólne pasje, w tym miłość do podróżowania, z pewnością przyczyniają się do utrzymania harmonii w ich związku.

Czekamy z niecierpliwością, aby dowiedzieć się, dokąd tym razem zabierają nas Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz czym podzielą się z fanami na swoich mediach społecznościowych. Jedno jest pewne - to para, która potrafi cieszyć się życiem i tworzyć piękne chwile razem.

Pisaliśmy również o: Smutne wieści o Roksanie Węgiel z najbliższego otoczenia. Co dzieje się z młodą gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Odeszła legenda polskiego kina. Trudno uwierzyć, jak wygląda jej ostatnie miejsce spoczynku

Przypominamy o: Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie