Od momentu swojego debiutu zdobyła ogromną popularność i uznanie. Jej kariera rozkwitła po udziale w programie "The Voice Kids," gdzie sięgnęła po zwycięstwo.

Następnie podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska, co było kluczowym krokiem w jej muzycznej karierze. Jednak ostatnio pojawiły się doniesienia, że Roksana mogła ulec zmianie, co wywołuje kontrowersje wśród jej znajomych.

Roksana Węgiel, znana z utworu "Anyone I Want to Be," zyskała rozgłos dzięki swojemu niezwykłemu talentowi wokalnemu. Jej zwycięstwo w 16.

Konkursie Eurowizji Junior w 2018 roku uczyniło ją międzynarodową ikoną młodego pokolenia. Jednak sukces przyniósł również pewne wyzwania, w tym konieczność radzenia sobie z uwagą mediów i fanów.

Młoda artystka, która teraz ma 20 lat, jest również szczęśliwie zakochana w Kevinie Mgleju. Ich związek jest tematem wielu spekulacji ze względu na różnicę wieku między nimi - Kevin jest o osiem lat starszy od Roxie.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Jednak para nie zwraca uwagi na te komentarze i cieszy się wspólnym życiem. Roksana opowiadała nawet o podobieństwach między ich związkiem a tym jej rodziców, gdzie mama miała 17 lat, a tata 25 lat, gdy się poznali. Obecnie mają trójkę dzieci i długoletnie małżeństwo.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami - moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem - mówiła Węgiel.

Jednak ostatnio pojawiły się doniesienia, że Roksana Węgiel mogła zmienić swoje zachowanie i zaczęła irytować swoich znajomych. Informator portalu "ShowNews" podzielił się swoimi obserwacjami, twierdząc, że "sodówka uderzyła jej do głowy," co jest przyczyną jej zmienionego zachowania.

Sodówka uderzyła jej do głowy. Jej zachowanie irytuje coraz więcej osób - przekonuje źródło. 

Co więcej, źródło twierdzi, że to ukochany Roxie, Kevin, jest odpowiedzialny za tę zmianę. Od momentu, kiedy para rozpoczęła swój związek, Roksana zdaniem niektórych przyjaciół zaczęła ignorować ich opinie i pominięła tych, którzy pomagali jej w początkach kariery show-biznesowej.

Oczywiście, wszyscy przechodzimy przez zmiany w życiu, zwłaszcza w młodym wieku, i to, co może być postrzegane jako irytujące przez jednych, inni mogą uznać za naturalną ewolucję. Roksana Węgiel jest nadal młoda i ma całą przyszłość przed sobą.

Od kiedy Roxie jest w związku z Kevinem, coraz mniej liczy się dla niej zdanie tych, którzy pomagali jej stawiać pierwsze kroki w show-biznesie - twierdzi informator.

Jej kariera i życie osobiste będą nadal interesować fanów i media, ale ważne jest, aby pamiętać, że każdy z nas ma prawo do przemiany i poszukiwania swojej tożsamości. Roksana Węgiel jest nadal jedną z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia w Polsce, i mamy nadzieję, że jej talent i pasja nadal będą ją prowadzić na drodze sukcesu.

Pisaliśmy również o: Małgorzata Foremniak jest szczęśliwa i zakochana. Kim jest ten szczęśliwiec, który podbił jej serce

Może zainteresuje Cię to: Odeszła legenda polskiego kina. Trudno uwierzyć, jak wygląda jej ostatnie miejsce spoczynku

Przypominamy o: Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie