To szczególna okazja dla jego córki Patrycji Markowskiej, która postanowiła uczcić ten dzień na Instagramie, wyrażając swoją miłość i podziw dla ojca.

Grzegorz Markowski przeszedł na emeryturę w 2021 roku, kończąc tym samym swoją długą i owocną karierę muzyczną. Mimo przejścia na zawodową emeryturę, nadal cieszy się życiem i korzysta z zasłużonego odpoczynku.

Jego córka, Patrycja Markowska, zawsze podkreślała wyjątkową więź, jaka łączy ją z ojcem. Razem występowali na scenie i spędzali razem czas, budując niesamowitą relację rodzic-dziecko. Teraz, gdy Grzegorz Markowski obchodzi 70. urodziny, Patrycja postanowiła podziękować mu za wszystko, co zrobił dla niej jako ojciec i przyjaciel.

Na Instagramie artystka zamieściła kilka wspólnych zdjęć z ojcem i podzieliła się imponującymi gratulacjami. W jednym z postów napisała:

"Dziś kończy 70 lat. Tata, przyjaciel, mistrz" - napisała Patrycja.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Zdjęcia przedstawiają ojca i córkę w różnych sytuacjach, pełnych uśmiechu i radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Patrycja i Grzegorz Markowscy znani są również z odważnego podejścia do mody. Patrycja często wybiera styl boho i nosi jasne sukienki, a Grzegorz jest fanem kwiecistych koszul. Na jednym z opublikowanych zdjęć Grzegorz z apetytem patrzy na czekoladowy tort z okazji swoich urodzin. Pomimo tego, że na torcie nie ma 70 świeczek, jest to symboliczny gest, którym córka uhonorowała swojego ojca.

Warto jednak zaznaczyć, że Grzegorz Markowski ma problemy zdrowotne. Lider zespołu Perfect, przez lata intensywnego trybu życia i koncertowania, odczuł wpływ na swoje zdrowie. Patrycja wspiera jednak ojca i stara się pomóc mu cieszyć się pełnią życia. Choć może nie jest już tak aktywny jak kiedyś, wciąż ma wiele do zaoferowania swoim fanom i rodzinie.

"Mój tata miał spadek sił witalnych, to na pewno. Czuje się dobrze i ja go po prostu namawiam do tego, żeby te skrzydła unosił i robił aktywnie pewne rzeczy. On się czasami zgadza, ale ja muszę uszanować to, że on chce zwolnić. Nie mogę go ciągnąć na siłę i namawiać do roboty, bo ma swoje lata i myślę, że zaśpiewał już tyle dźwięków i zagrał już tyle koncertów, że nie ma sensu robić tego na siłę" - wyznała w wywiadzie Damiana Glinki.

70. urodziny Grzegorza Markowskiego to szczególna okazja do rozmowy o jego długiej i bogatej karierze muzycznej, a także życiu rodzinnym. To także świadectwo tego, że miłość i więź między rodzicem a dzieckiem pozostaje niezmienna niezależnie od upływu czasu. Patrycja Markowska, składając ojcu najlepsze życzenia z okazji urodzin, podkreśla, jak ważna w naszym życiu jest rodzina i najbliżsi.

Pisaliśmy również o: Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Może zainteresuje Cię to: Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Przypominamy o: Żałoba w świecie rozrywki. Michał Wiśniewski żegna bliską osobę. "Obudziłem się w nocy"