Jest zmuszony pożegnać się z kimś bardzo mu bliskim. Prezenter telewizyjny opublikował nawet nekrolog.

Z sentymentem opowiedział o swoim trudnym dzieciństwie. Okazuje się, że gdy miał 4 lata, jego rodzice, Władysław Ibisz i Mirosława Jope-Ibisz, rozwiedli się.

Pomimo faktu, że jego ojciec założył nową rodzinę jakiś czas później, ich związek jako ojca i syna nie przestał istnieć.

Choć wychowywałem się z mamą, to bardzo często bywałem u mojego taty, który mieszkał blisko nas, zaledwie jeden przystanek dalej. Odwiedzałem go najczęściej w niedzielę, po mszy świętej. Zapamiętałem z tego okresu, że naszą tradycją było smażenie cebuli na śniadanie. Jedliśmy ją z chlebem.

Kobieta, z którą ożenił się ojciec prezentera, Ewa Gawrońska-Ibisz, okazała się nie żyć. Z tego powodu Krzysztof Ibisz i jego przyrodnia siostra Maria opublikowali nekrolog.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka, mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki, Pracownik Instytutu Technologii Elektronowej PAN, Współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie podstawówki nr 15 STO. Nauczycielka matematyki i języka angielskiego. Melomanka - napisano w nekrologu.

Wiadomo również, że Ewa Gawrońska-Ibisz dołączy do ukochanego męża na cmentarzu. Oto, czego dowiedzieliśmy się o ceremonii pożegnania wspaniałej kobiety, która brała czynny udział w życiu młodego celebryty.

Ewa dołączy do swojego ukochanego męża Władka. Wszystkich Życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć Rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz - przekazano. 

Pisaliśmy również o: Kevin Mglej opowiada o swoich planach ślubnych z Roksaną Węgiel. "Dziękuję, że jesteś"

Może zainteresuje Cię to: Tragiczna strata. Lech i Danuta Wałęsowie żegnają syna. Los ich nie rozpieszczał

Przypominamy o: Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili