Jednak przygotowania do tej uroczystości okazały się bardziej skomplikowane, niż mogliby przypuszczać. Para musiała zdecydować się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów w organizacji ślubu.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to para, która od dłuższego czasu jest w centrum uwagi mediów.

Ich związek nie był jednak pozbawiony kontrowersji, ze względu na różnicę wieku i fakt, że Kevin Mglej ma dziecko z poprzedniego związku. Pomimo krytyki, zakochani postanowili śmiało iść przez życie razem, planując wspólną przyszłość.

W maju ubiegłego roku Roksana Węgiel ogłosiła na Instagramie, że jest zaręczona z Kevinem Mglejem.

Para podzieliła się również zdjęciami pierścionka zaręczynowego, który Kevin podarował swojej ukochanej. Piosenkarka wyznała wówczas swoją miłość do narzeczonego, dziękując mu za to, że jest u jej boku.

Popularne wiadomości teraz

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

W rozmowie z magazynem "Świat Gwiazd", Roksana Węgiel uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, jak Kevin Mglej zaplanował ich zaręczyny. Opisane przez nią chwile były pełne emocji i wzruszeń, a piosenkarka nie ukrywała, że była to jedna z najpiękniejszych chwil w jej życiu.

Mam już upatrzoną, wymarzoną suknię. Bardziej syrenka, ale nie chcę za dużo zdradzać - powiedziała piosenkarka.

Kilka miesięcy temu Roksana Węgiel zdradziła, że już wybrała idealną suknię ślubną. Chociaż nie zdradziła zbyt wielu szczegółów na temat jej wyglądu, opisała ją jako suknię w stylu syreny. Zakochana para zdaje się być bardzo podekscytowana zbliżającym się ślubem.

To było piękne, kameralne miejsce i cieszę się, że to było takie nasze. Kevin to naprawdę cudownie zaplanował. Jest to jedno z najpiękniejszych wspomnień w moim życiu. To tak naprawdę jest moment, który kosztuje dużo emocji i zaangażowania. Pamiętam, że się popłakałam, moje emocje w tym momencie sięgnęły zenitu. To naprawdę było przepiękne - wyjawiła Roksana Węgiel. 

Ostatnio Kevin Mglej ujawnił, że para już wyznaczyła datę swojego ślubu i rozpoczęła przygotowania do tego ważnego dnia.

Jesteśmy bardzo zapracowani i, mimo że jest to dla nas najważniejszy dzień, to korzystamy z pomocy specjalistki - powiedział Kevin Mglej.

Jednak ze względu na swoje intensywne życie zawodowe, zdecydowali się na skorzystanie z pomocy specjalistki od organizacji ślubów i wesel. Pomoc profesjonalistów ma im pomóc w zaplanowaniu idealnego dnia, mimo ich pełnych harmonogramów.

Para Roksany Węgiel i Kevina Mgleja jest gotowa stawić czoła wszelkim wyzwaniom, aby ich ślub był wyjątkowy i niezapomniany. Teraz pozostaje im czekać na ten wielki dzień i cieszyć się wspólną przyszłością jako małżeństwo.

Pisaliśmy również o: Caroline Derpienski świętuje swoje 23 urodziny. Młoda gwiazda opowiedziała o swoich planach na przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Przypominamy o: Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili