Jednak przygotowania do tej uroczystości okazały się bardziej skomplikowane, niż mogliby przypuszczać. Para musiała zdecydować się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów w organizacji ślubu.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to para, która od dłuższego czasu jest w centrum uwagi mediów.

Ich związek nie był jednak pozbawiony kontrowersji, ze względu na różnicę wieku i fakt, że Kevin Mglej ma dziecko z poprzedniego związku. Pomimo krytyki, zakochani postanowili śmiało iść przez życie razem, planując wspólną przyszłość.

W maju ubiegłego roku Roksana Węgiel ogłosiła na Instagramie, że jest zaręczona z Kevinem Mglejem.

Para podzieliła się również zdjęciami pierścionka zaręczynowego, który Kevin podarował swojej ukochanej. Piosenkarka wyznała wówczas swoją miłość do narzeczonego, dziękując mu za to, że jest u jej boku.

Popularne wiadomości teraz

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

W rozmowie z magazynem "Świat Gwiazd", Roksana Węgiel uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, jak Kevin Mglej zaplanował ich zaręczyny. Opisane przez nią chwile były pełne emocji i wzruszeń, a piosenkarka nie ukrywała, że była to jedna z najpiękniejszych chwil w jej życiu.

Mam już upatrzoną, wymarzoną suknię. Bardziej syrenka, ale nie chcę za dużo zdradzać - powiedziała piosenkarka.

Kilka miesięcy temu Roksana Węgiel zdradziła, że już wybrała idealną suknię ślubną. Chociaż nie zdradziła zbyt wielu szczegółów na temat jej wyglądu, opisała ją jako suknię w stylu syreny. Zakochana para zdaje się być bardzo podekscytowana zbliżającym się ślubem.

To było piękne, kameralne miejsce i cieszę się, że to było takie nasze. Kevin to naprawdę cudownie zaplanował. Jest to jedno z najpiękniejszych wspomnień w moim życiu. To tak naprawdę jest moment, który kosztuje dużo emocji i zaangażowania. Pamiętam, że się popłakałam, moje emocje w tym momencie sięgnęły zenitu. To naprawdę było przepiękne - wyjawiła Roksana Węgiel. 

Ostatnio Kevin Mglej ujawnił, że para już wyznaczyła datę swojego ślubu i rozpoczęła przygotowania do tego ważnego dnia.

Jesteśmy bardzo zapracowani i, mimo że jest to dla nas najważniejszy dzień, to korzystamy z pomocy specjalistki - powiedział Kevin Mglej.

Jednak ze względu na swoje intensywne życie zawodowe, zdecydowali się na skorzystanie z pomocy specjalistki od organizacji ślubów i wesel. Pomoc profesjonalistów ma im pomóc w zaplanowaniu idealnego dnia, mimo ich pełnych harmonogramów.

Para Roksany Węgiel i Kevina Mgleja jest gotowa stawić czoła wszelkim wyzwaniom, aby ich ślub był wyjątkowy i niezapomniany. Teraz pozostaje im czekać na ten wielki dzień i cieszyć się wspólną przyszłością jako małżeństwo.

Pisaliśmy również o: Caroline Derpienski świętuje swoje 23 urodziny. Młoda gwiazda opowiedziała o swoich planach na przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Przypominamy o: Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili