Okazuje się, że ta 69-letnia kobieta ma szczególną więź z aktorką Marleną Milwiw-Baron, która jest matką kompozytora Piotra Milwiwa-Barona i babcią popularnego gwiazdora TVP, Aleksandra Milwiwa-Barona.

Historia przyjaźni między Krystyną Demska-Olbrychską a Marleną Milwiw-Baron ma swoje korzenie w latach. Marlena Milwiw-Baron jest cenioną aktorką Teatru Współczesnego we Wrocławiu, znana nie tylko z talentu aktorskiego, ale także ze swojej piękności i inteligentnej złośliwości w odpowiednich momentach. To właśnie Marlena jest ważną postacią w życiu rodziny Demska-Olbrychskich.

W swoim wzruszającym wpisie Krystyna Demska-Olbrychska podzieliła się swoją miłością i szacunkiem do Marleny, która właśnie obchodziła swoje 92. urodziny. Opisała ją jako "fantastyczną aktorkę" oraz "bardzo piękną kobietę".

Dodatkowo, Krystyna ujawniła, że Marlena jest matką chrzestną jej syna Piotra Barona, który jest znanym kompozytorem muzycznym. To wyznanie wzbudziło ogromne zainteresowanie, ponieważ wcześniej nie było znane opinii publicznej.

Krystyna i Marlena pozostają przyjaciółkami od wielu lat, a ich więź jest wyjątkowo silna. Krystyna była świadkiem na ślubie syna Marleny, Piotra Barona, i pełni funkcję matki chrzestnej dla obu jego synów.

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

"Cudne popołudnie w Skolimowie. 92 lata skończyła i świętuje dzisiaj moja przyjaciółka od zawsze - Marlena Milwiw-Baron. Fantastyczna aktorka Teatru Współczesnego we Wrocławiu. Bardzo piękna kobieta. Zawsze. Inteligentnie złośliwa, kiedy trzeba, "przebierna" w doborze towarzystwa, bez pamięci zakochana w synu i wnukach. W przyległościach" syna też. Też zawsze. Mnie udało się uszczknąć troszkę tej bezwzględnej akceptacji, a nawet sporo, bo zostałam świadkiem na ślubie syna, czyli Piotra Barona, ale też matką chrzestną obu jego synów. Synowie nie tylko piękni, ale też bardzo utalentowani i bardzo przeze mnie kochani ciągle, chociaż to już stare byki. Na fotce: bliscy kochani; mąż Daniel, przyjaciółka jubilatka Marlena, ja i u naszych stóp Alek Baron - ukochany chrzestny synek. Marlenko - samych cudnych dni w formie takiej jak dzisiaj. Ku naszej radości" - pochwaliła się w sieci.

W swoim wpisie, Krystyna opisała Piotra i jego synów jako "pięknych, utalentowanych i kochanych" oraz wyraziła swoją ogromną miłość do nich.

To niewątpliwie wyjątkowy moment w życiu Krystyny Demska-Olbrychskiej i jej relacji z Marleną Milwiw-Baron. Ich przyjaźń i więź rodzinna wydają się być niezwykle ważne i cenne.

Krystyna podkreśliła, że życzy Marlenie samych cudnych dni i radości. Ten wzruszający wpis przypomina nam o wartości trwałych przyjaźni i więzi rodzinnych, które pozostają istotnym elementem naszego życia, niezależnie od wieku.

Pisaliśmy również o: Kevin Mglej opowiada o swoich planach ślubnych z Roksaną Węgiel. "Dziękuję, że jesteś"

Może zainteresuje Cię to: Tragiczna strata. Lech i Danuta Wałęsowie żegnają syna. Los ich nie rozpieszczał

Przypominamy o: Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili