Ich historia była szeroko komentowana, a także komplikowana przez byłych partnerów, szczególnie przez Paulinę Smaszcz, która często wyrażała swoje niezadowolenie w mediach.

Ostatnio doszło do kontrowersji związanej z domem rodzinnym Katarzyny Cichopek w Starej Miłosnej. Paulina Smaszcz publicznie oskarżyła Kasię o zamieszkanie w jej dawnym domu i korzystanie z jej rzeczy. Twierdziła, że nie było tam żadnego remontu ani zmian.

Jednak Katarzyna Cichopek postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty. Na swoim profilu społecznościowym pochwaliła się efektami remontu w domu. W szczególności podkreśliła przekształcenia w łazience i kuchni, prezentując efekty swojej pracy. Fanów zachwyciły te metamorfozy, ale niestety taki stan nie mógł trwać wiecznie.

Niespodziewanie Katarzyna Cichopek opuściła "dom Kurzajewskiego" i udała się na farmę dyni, gdzie pochwaliła się nową stylizacją i długimi nogami. Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek.

W krótkim nagraniu ogłosiła, że to koniec września, ale także zbliża się koniec promocji w jej sklepiku internetowym. Zachęciła fanów do korzystania z okazji i wykorzystywania kodów rabatowych, aby zdobyć perfumy w obniżonych cenach.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

"Kończy się wrzesień, a wraz z nim kod na 40% zniżki na perfumy. Łapcie kod: JESIEŃ, który oprócz zniżki, daje również darmową dostawę!" - obwieściła. 

"Zapas perfum już uzupełniony", "Katarzyna wyglądasz Cudownie Skarbie", "Piękny filmik" - pisali jej ludzie. 

Warto zauważyć, że Katarzyna Cichopek, mimo kontrowersji i trudności, zawsze zachowuje pozytywne podejście i dba o swoich fanów. Jej przemiany, zarówno te związane z życiem osobistym, jak i zawodowym, zawsze wzbudzają duże zainteresowanie i sympatię wśród obserwatorów.

Pisaliśmy również o: Żona Olbrychskiego zdradza rodzinną tajemnicę. Jest matką chrzestną gwiazdora TVP

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska wywołuje euforię wśród fanów. Ogłasza "Niespodziankę"

Przypominamy o: Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"