Ostatnio wrzucił na swoje konto Instagram nietypowe nagranie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie jego fanów i mediów. Na filmiku możemy zobaczyć, jak Marcin dba o swój samochód, myjąc dokładnie przednią szybę.

To jednak nie jest wszystko – widzimy także, jak tancerz posyła buziaki nieznanej kobiecie, której dłoń widać w kadrze. Czyżby była to nowa miłość Marcin Hakiel?

W ostatnich tygodniach pojawiły się spekulacje na temat życia uczuciowego tancerza. Według doniesień medialnych, Marcin Hakiel nie jest już singlem i ma nową partnerkę, Dominikę.

Dominika to przepiękna brunetka, aktywnie działająca w mediach społecznościowych i promująca luksusowy lifestyle. Chociaż Marcin Hakiel nie skomentował tych doniesień publicznie, to jego zachowanie w sieci sugeruje, że może być w tym ziarno prawdy.

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel próbuje układać sobie życie na nowo. Wcześniej związał się z inną Dominiką, ale ich związek nie przetrwał próby czasu.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Powodem była rzekoma niedostateczna dojrzałość tancerza i brak gotowości do poważniejszych deklaracji, których potrzebowała jego partnerka. W pewnym momencie pojawiły się także plotki, że Marcin Hakiel spotyka się z Magdą Stępień, ale okazało się, że są tylko przyjaciółmi.

Teraz jednak wiele wskazuje na to, że Marcin Hakiel znalazł szczęście u boku kolejnej Dominiki. Tancerz podzielił się nawet ich wspólną fotografią na Instagramie, a ich wzajemne zaangażowanie w udostępnianych przez siebie postach w mediach społecznościowych budzi jeszcze większe podejrzenia.

Nagranie, na którym Marcin Hakiel posyła buziaki nieznanej kobiecie, tylko podsyca ciekawość fanów, którzy zastanawiają się, czy to Dominika.

Marcin Hakiel jest znany z tego, że lubi dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami. Dlatego też możemy być pewni, że wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących jego nowego związku. Jak będzie się rozwijać ta historia? Czas pokaże, ale na pewno będzie to temat, który będzie wkrótce oblegany przez media i fanów tancerza.

Pisaliśmy również o: Najmłodsi synowie Jarosława Bieniuka na świetnych zdjęciach. Podobieństwo małego Kazika do taty zaskakuje

Może zainteresuje Cię to: Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Przypominamy o: Radosna niespodzianka. Magda Gessler w oczekiwaniu na wielki ślub