Ostatnio, ich decyzja o przeprowadzce za ocean, na Florydę, wzbudziła wiele pytań i spekulacji wśród fanów. Czy zamierzają na stałe osiedlić się w Stanach Zjednoczonych, czy może to tylko chwilowy przystanek?

Ostatecznie Rubikowie postanowili odpowiedzieć na te pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Decyzja o przeprowadzce Agaty i Piotra Rubików padła dwa miesiące temu i była to zmiana życiowa na skalę 180 stopni.

Para zdecydowała się opuścić Polskę i przenieść się na Florydę. Od tego czasu starannie relacjonują swoje doświadczenia i adaptację w nowym miejscu, dzieląc się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi aspektami tej decyzji.

Jednym z ważniejszych aspektów, który budził ciekawość fanów, było pytanie dotyczące planów Rubików na przyszłość. Czy zamierzają na stałe osiedlić się w USA, czy może wrócą do Polski? Ta kwestia długo pozostawała niewyjaśniona, co powodowało wiele spekulacji i domysłów.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Sama przeprowadzka była powiązana z naukowym etapem życia rodziny. Ich córki rozpoczęły naukę w amerykańskich szkołach, co sugerowało, że Rubikowie zamierzają zostać na stałe. Niemniej jednak, niektórzy fani wciąż mieli wątpliwości co do trwałości tej decyzji, zwłaszcza patrząc na częste podróże Piotra Rubika do Polski związane z jego działalnością zawodową.

Ostatecznie, Agata i Piotr Rubik postanowili wyjawić swoje plany pod najnowszym postem na mediach społecznościowych. Przyznali wprost, że na ten moment nie zamierzają wracać do Polski. Agata zdradziła, że ich córki z pewnością pozostaną w Stanach Zjednoczonych na studia.

Nie planujecie wracać?

Na razie nie. Myślę, że nasze dziewczyny zostaną tu na studia. Helena z pewnością.

To oświadczenie Rubików rozwiało część wątpliwości dotyczących ich przyszłości. Wydaje się, że przeprowadzka do USA nie jest jedynie chwilowym przystankiem, ale planem na dłuższą metę, szczególnie z uwzględnieniem edukacji ich córek.

Co więcej, Agata Rubik podzieliła się również informacją dotyczącą nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że para prawdopodobnie spędzi je w Miami, co jest kolejnym sygnałem, że ich przyszłość jest na razie związana z Stanami Zjednoczonymi.

Decyzja Agaty i Piotra Rubików o przeprowadzce do USA wywołała wiele emocji wśród ich fanów, ale teraz, po wyjaśnieniach ze strony pary, można być pewnym, że przynajmniej na razie nie planują powrotu do Polski.

Ich córki mają przed sobą naukę na amerykańskich uczelniach, a rodzina cieszy się nowym życiem na Florydzie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne sukcesy artystyczne Piotra Rubika i dalsze relacje z życia rodzinnego Agaty i Piotra na amerykańskiej ziemi.

Pisaliśmy również o: Najmłodsi synowie Jarosława Bieniuka na świetnych zdjęciach. Podobieństwo małego Kazika do taty zaskakuje

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Chylińska wywołuje euforię wśród fanów. Ogłasza "Niespodziankę"

Przypominamy o: Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"