Ostatnio o rodzinie Martyniuków głośno było nie tylko ze względu na muzykę.

Małżeństwo Zenona i Danuty Martyniuków przetrwało już ponad 30 lat, a mimo upływu czasu wciąż zachowuje swoją świeżość i bliskość.

Para doczekała się jedynego syna, Daniela, który w przeszłości był obiektem kontrowersji ze względu na swoje problemy w małżeństwie i z prawem. Jednak Zenon Martyniuk zdecydował się nie wtrącać w życie syna i skupić się na swojej karierze oraz wspieraniu żony i wnuczki.

Ostatnio Zenek i Danuta Martyniukowie postanowili wprowadzić zmiany w swoim życiu. Danuta Martyniuk podjęła wysiłki w dążeniu do wymarzonej sylwetki, a jej determinacja przyniosła widoczne rezultaty. Nie bez znaczenia były również zabiegi medycyny estetycznej, w tym korekta nosa i planowany lifting twarzy. Dzięki tym krokom żona Zenona Martyniuka czuje się coraz lepiej w swoim ciele i skórze.

Najgorsze były słodycze i białe pieczywo oraz masełko, którego za dużo używałam. Kiedy schudłam, postanowiłam, że by coś zrobić także z twarzą. Skóra się przecież starzeje, a gdy się chudnie, jest bardziej wiotka.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Niespodziewanie to nie tylko Danuta Martyniuk postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Jej mąż, Zenek Martyniuk, również przeszedł na dietę i podjął środki w celu poprawy swojego wyglądu. Zrezygnował z słodyczy i wprowadził regularne posiłki w swojej diecie. Efekty nie przyszły długo czekać, a Zenek Martyniuk mógł pochwalić się, że stroje sceniczne leżą na nim lepiej, a guziki w marynarce można zapiąć.

Pilnuję się ostatnimi czasy. Zrezygnowałem ze słodyczy i efekty już widać. Stroje sceniczne leżą na mnie lepiej. I wszystkie guziki w marynarce mogę zapiąć. Staram się jeść regularnie. Pięć posiłków dziennie. Małe porcje - powiedział artysta w rozmowie z “Super Expressem”. 

Te pozytywne zmiany w życiu małżonków Martyniuków zaskoczyły fanów. Zdjęcia pary na imprezie "Roztańczony Narodowy" wzbudziły ogromne zainteresowanie i zachwyt internautów. Gratulacje i miłe komentarze spływały w ich stronę, a fani byli zachwyceni, widząc, jak duży postęp udało się osiągnąć Zenonowi i Danucie Martyniukom.

To historia, która pokazuje, że nawet po wielu latach małżeństwa i sukcesach zawodowych, warto dążyć do samorozwoju i dbać o swoje zdrowie i wygląd. Zenon i Danuta Martyniukowie udowodnili, że z determinacją i wsparciem dla siebie nawzajem można osiągnąć spektakularne rezultaty.

Pisaliśmy również o: Najmłodsi synowie Jarosława Bieniuka na świetnych zdjęciach. Podobieństwo małego Kazika do taty zaskakuje

Może zainteresuje Cię to: Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Przypominamy o: Radosna niespodzianka. Magda Gessler w oczekiwaniu na wielki ślub