To pytanie budzi niepokój i ciekawość fanów tej corocznej imprezy muzycznej, która stała się tradycją w polskim kalendarzu noworocznym.

Jednak pojawiają się coraz więcej znaków zapytania, czy Telewizja Polska, która od lat organizuje te wydarzenia, planuje kontynuację w Zakopanem.

Do Nowego Roku pozostało niespełna trzy miesiące, a nadal nie mamy informacji na temat programu sylwestrowego, który zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów.

Telewizje rywalizują między sobą, starając się zapewnić najlepszych artystów i atrakcje, aby przyciągnąć tłumy pod scenę i przed ekrany telewizorów. To wielkie wydarzenie, które sprawia, że Sylwester jest wyjątkowy dla wielu rodzin w Polsce.

Telewizja Polska jest organizatorem koncertów sylwestrowych w Zakopanem od 2016 roku. Przez te lata na scenie w stolicy Tatr wystąpili znani artyści, którzy zachęcali publiczność do wspólnej zabawy pod gołym niebem, niezależnie od warunków pogodowych. "Sylwester Marzeń" to wydarzenie, które przyciąga miłośników muzyki z całego kraju.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Dlatego też wiadomość, że tegoroczny "Sylwester Marzeń" może nie odbyć się w Zakopanem, wywołała pewne zamieszanie i niepokój wśród fanów imprezy. Głos w tej sprawie zabrała Agata Pacelt-Mikler, główna specjalistka wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej Urzędu Miasta Zakopane.

Według słów Pacelt-Mikler, do tej pory nie odbyły się żadne rozmowy związane z organizacją "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem przez Telewizję Polską. Organizatorzy nie zgłosili się do Urzędu Miasta w tej sprawie, co budzi pewne obawy.

Pacelt-Mikler wyraziła przekonanie, że sytuacja może się rozwinąć po nadchodzących wyborach, a ewentualna rozmowa między Telewizją Polską a burmistrzem Zakopanego może mieć miejsce wkrótce.

Jest to temat, który budzi duże emocje w Zakopanem. Przeszłe edycje "Sylwestra Marzeń" cieszyły się ogromnym powodzeniem i były integralną częścią noworocznych obchodów w Polsce. Jednak istnieją również głosy przeciwników tego wydarzenia, którzy wyrażają obawy związane z jego wpływem na środowisko naturalne i infrastrukturę miasta.

Decyzja o przyszłości "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem zależy w dużej mierze od Telewizji Polskiej.

Żadne rozmowy nie są jeszcze prowadzone. Organizator główny, czyli Telewizja Polska nie zwróciła się do nas do tej pory. Myślę, że trzeba poczekać do wyborów, wtedy się wszystko rozstrzygnie, natomiast jeśli Telewizja Polska ma jakieś plany, to pewnie lada moment taka rozmowa z panem burmistrzem się odbędzie. Jest to na poziomie pana prezesa telewizji i pana burmistrza Zakopanego. Dotychczasowe imprezy cieszyły się dużym powodzeniem, więc z naszej strony zainteresowanie sylwestrem jest, choć oczywiście mamy też głosy przeciwne. Decyzja jednak w dużej mierze zależy do Telewizji Polskiej - powiedziała Agata Pacelt-Mikler.

To oni decydują o organizacji imprezy i programie artystycznym. Czekamy na oficjalne potwierdzenie, czy Zakopane będzie ponownie gospodarzem tego wyjątkowego sylwestra. Odpowiedź na to pytanie jest ważna nie tylko dla mieszkańców Zakopanego, ale także dla wszystkich miłośników muzyki i zabawy sylwestrowej w Polsce.