Jednak ostatnio media obiegły plotki, jakoby jej przyszłość w stacji była zagrożona. Czy to prawda, że gwiazdorski status Janachowskiej jest na szali? Postaramy się rozwikłać tę zagadkę, biorąc pod uwagę różne źródła informacji.

Izabela Janachowska - Ekspertka ds. Ślubów

Izabela Janachowska to znana postać w polskim show-biznesie. Znana jest z talentu w organizowaniu ślubów i wesel oraz swojej roli w programie "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Przez lata zdobyła uznanie widzów swoją pasją i zaangażowaniem w tworzenie wymarzonych ceremonii ślubnych. Jednak ostatnio pojawiły się informacje, które sugerują, że jej pozycja w Polsacie może być zagrożona.

Polsat chciał wypróbować kogoś nowego, bo Janachowska się opatrzyła już widzom. Stąd też pomysł na Martę Lech-Maciejewską. Janachowska strasznie się wkurzyła, bo myślała, że jest jedyną od ślubów, a tu nagle przyszła konkurencja - czytamy na portalu ShowNews.

Konkurencja w Światku Ślubnym

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Telewizja Polsat to jedna z trzech stacji, które co roku rywalizują o zorganizowanie najlepszej zabawy sylwestrowej. Jednym z jej flagowych programów jest "Sylwester marzeń", który przyciąga tłumy widzów zarówno przed telewizory, jak i pod scenę. Jednak w ostatnim czasie pojawiła się konkurencja w świecie ślubów, która mogła wpłynąć na przyszłość Izabeli Janachowskiej.

Nowa Gwiazda Polsat Cafe - Marta Lech-Maciejewska

Marta Lech-Maciejewska, znana blogerka, przygotowuje się do debiutu na antenie Polsat Cafe z programem "Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses". To wydarzenie wzbudziło pewne kontrowersje i plotki na temat przyszłości Izabeli Janachowskiej w Polsacie.

Anonimowy pracownik Polsatu w rozmowie z portalem ShowNews podzielił się swoją opinią na ten temat. Twierdził, że Polsat postanowił wypróbować nową osobowość, gdyż Izabela Janachowska mogła się już opatrzyć widzom. Sugerował, że Janachowska była zaskoczona pojawieniem się konkurencji i obawiała się utraty swojej pozycji w stacji.

Czy To Koniec Dla Izabeli Janachowskiej w Polsacie?

Jednak inny pracownik Polsatu wyraził przeciwną opinię. Twierdził, że plotki o zwolnieniu Janachowskiej są nieuzasadnione. Podkreślał, że Izabela Janachowska jest cenioną ekspertką w tematyce ślubów i nikt nie jest w stanie jej tę pozycję odebrać. Dodatkowo, program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" cieszy się dużą popularnością, a zmiany wprowadzone w formacie spotkały się z aprobatą widzów.

Iza to w polskich mediach topowa ekspertka w temacie ślubów, tego nikt jej nie odbierze. Drugi sezon "Ślubnego pogotowia" dobrze się ogląda, a ze zmian przeprowadzonych w formacie zadowolony jest też Edward Miszczak - kontynuuje osoba znająca kulisy pracy Izabeli Janachowskiej.

Janachowska otrzymała także ważne wyróżnienie - program z jej udziałem jest jednym z nielicznych w Polsacie, który nosi jej nazwisko w tytule.

Jako jedyna gwiazda "dużego" Polsatu, dostała program ze swoim nazwiskiem w tytule. To nie tylko wyraz dużego zaufania, jakie dała jej stacja, ale i tego, że szefostwo ma wobec niej równie duże nadzieje. Iza zresztą też dobrze wie, że to w Polsacie wreszcie została potraktowana jako pierwszoligowa gwiazda, a w poprzedniej firmie nie mogła na to liczyć - czytamy na Pudelku. Jak sądzicie.

To wyraz zaufania ze strony stacji i nadziei na jej kontynuację. Jednak konkurencja na rynku mediowym jest duża, a przyszłość może przynieść niespodzianki.

Pisaliśmy również o: Najmłodsi synowie Jarosława Bieniuka na świetnych zdjęciach. Podobieństwo małego Kazika do taty zaskakuje

Może zainteresuje Cię to: Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Przypominamy o: Radosna niespodzianka. Magda Gessler w oczekiwaniu na wielki ślub