Dariusz Kosiec, uczestnik piątej edycji "Sanatorium Miłości", wziął ślub z Jolantą pod koniec lipca, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak się poznali. Jolanta, piękna blondynka, niedawno podzieliła się spostrzeżeniami na temat swojego życia po ślubie i tego, jak jej postrzeganie Dariusza zmieniło się diametralnie od czasu ich udziału w reality show.

Kontrowersyjna postać w telewizji

61-letni Dariusz zrobił spore wrażenie podczas swojego pobytu w "Sanatorium Miłości". Fani programu zapamiętali go z kontrowersyjnych wypowiedzi i jasnych oczekiwań względem partnerki. Nawet podczas wywiadów pozostawał szczery i otwarty, chętnie odpowiadając nawet na najbardziej intymne pytania.

Przypadkowe spotkanie

Co ciekawe, Dariusz nie znalazł miłości w programie. Miłość znalazła go niespodziewanie dzięki wspólnej znajomej jego byłej żony. To Jolanta przejęła inicjatywę.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Jak sama mówi:

[quote author=""]To moja koleżanka, z którą pracuję w szpitalu

Postanowiła odszukać go w mediach społecznościowych i od tego momentu ich związek nabrał rozpędu.

Ja tak spontanicznie mówię: "a może bym mu tak zaproszenie wysłała?". Kliknęłam, a tu niespodzianka! Przychodzi odpowiedź, prośba o kontakt, od razu już rozmowa na kamerce. Tak to wszystko szybko się toczyło. To była strzała Amora. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się w Sopocie. Tylko jak się zobaczyliśmy, to już wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie i że na pewno już wrócimy jako para - wspominała ukochana Dariusza.

Szczęśliwa ucieczka z reality TV

Co czyni ich historię miłosną jeszcze bardziej interesującą, to fakt, że Jolanta nie oglądała sezonu "Sanatorium Miłości", w którym uczestniczył Dariusz. Teraz uważa to za łut szczęścia, bo jest głęboko przekonana, że gdyby go obejrzała, nigdy by ze sobą nie skończyli.

Gdybym obejrzała wcześniej, nigdy bym się z nim nie umówiła, nie bylibyśmy razem. On w życiu jest zupełnie inną osobą niż na ekranie - powiedziała Jolanta.

Burzliwy romans

Związek Jolanty i Dariusza szybko nabrał rozpędu. Już po dwóch miesiącach znajomości zaręczyli się, a pod koniec lipca wzięli ślub cywilny w podpoznańskim Sikorowie. Jolanta wyglądała promiennie w dniu ślubu, ubrana w długą białą suknię z odważnym rozcięciem, które eksponowało jej smukłe, muśnięte słońcem nogi. Swoje atuty podkreśliła głębokim dekoltem, a Dariusz nie mógł oderwać od niej wzroku.

Na ich ślubie pojawiło się kilku innych uczestników programu "Sanatorium Miłości", w tym Ewa, Ula i Aneta. Jednym z ważnych gości była Krystyna, matka zmarłej Anny Przybylskiej.

Życie po ślubie

W ostatnim wywiadzie dla "Gazety Pomorskiej" Jolanta podzieliła się spostrzeżeniami na temat swojego życia po ślubie z Dariuszem. Nie szczędziła mężowi czułych słów.

Z dumą zdradziła:

Przynosi śniadanie do łóżka z pyszną kawą. Kiedyś zwróciłam uwagę, że mógłby być bardziej romantyczny. Następnego dnia rano zerwał kwiatek w ogrodzie i upiększył nim śniadanie - powiedziała Jolanta.

Jolanta zdradziła również, jak wygląda codzienne życie Dariusza, przedstawiając go jako czułego partnera, który traktuje jej propozycje poważnie i niemal priorytetowo.

Pisaliśmy również o: Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Przypominamy o: Zespół "Perfect" w żałobie. "Bądźcie z nami, aby uczcić pamięć naszego przyjaciela"