Jej ekscentryczne kreacje i niebanalne podejście do świata muzyki zyskały jej ogromne uznanie fanów.

Ostatnio jednak, Roksana Węgiel postanowiła pójść jeszcze dalej w eksperymentach z modą, zakładając obcisłą lateksową mini sukienkę znanej marki bieliźnianej.

To wydarzenie wywołało ogromne poruszenie wśród jej fanów, a także budziło ciekawość, jak jej narzeczony, Kevin Mglej, zareagował na tę odważną stylizację.

Roksana Węgiel jest bez wątpienia jedną z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia w polskim show-biznesie. Od momentu swojego zwycięstwa w konkursie Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku zdobyła ogromną popularność nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jej talent wokalny oraz niezwykła charyzma zdobyły serca milionów fanów.

Jednak to nie tylko muzyka czyni Roksanę wyjątkową. To także jej nieustraszona postawa, jeśli chodzi o eksperymentowanie z modą i odważne wybory w kwestii stylizacji. Nie boi się ryzykować i zawsze stara się zaskoczyć swoich fanów, prezentując świeże, innowacyjne podejście do mody.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Ostatnim zaskakującym posunięciem Roksany Węgiel była jej stylizacja na imprezie urodzinowej pewnej firmy bieliźnianej na Ibizie. Wokalistka pojawiła się tam w czarnej, połyskującej mini sukience wykonanej z lateksu. Stroje z lateksu zyskują na popularności w modzie, ale wciąż pozostają dość kontrowersyjnym wyborem.

Stroje z lateksu są znane z tego, że podkreślają kształty ciała i nadają noszącej je osobie bardzo odważny i zmysłowy wygląd. Roksana Węgiel zdecydowała się na taką kreację, która bez wątpienia przykuwała uwagę i wywoływała reakcje.

Strojna Roksana pojawiła się na imprezie towarzyszonej przez swojego narzeczonego, Kevina Mgleja. Jej kreacja wywołała niemałe zamieszanie wśród fanów, którzy nie pozostawili obojętnymi swoich komentarzy. Istnieją różne opinie na temat jej odważnej stylizacji.

Niektórzy z fanów docenili odwagę Roksany i pozytywnie ocenili jej śmiały wybór. Jednak nie można ukryć, że znaczna część komentarzy była krytyczna, a niektórzy wyrazili dezaprobatę wobec stroju, który ich zdaniem był zbyt prowokacyjny.

"Roksana, co powiedzą rodzice? Nie jesteś za sexy?". - To jest dobre pytanie… Oceńcie sami – odpowiedziała piosenkarka.

Roksana Węgiel, zawsze gotowa na reakcje swoich fanów, odpowiedziała na pytania i komentarze z gracją i humorem. W jednym z filmików udostępnionych na Instagramie, w którym pozuje w lateksowej sukience, z zalotnym uśmiechem stwierdziła: "To jest dobre pytanie... Oceńcie sami."

Niezależnie od reakcji publiczności, jedna osoba wydaje się być bezwzględnie zachwycona Roksaną Węgiel i jej ekscentrycznym stylem – jej narzeczony, Kevin Mglej. Podczas wspólnej obecności na wspomnianej imprezie na Ibizie, Kevin wydawał się nie móc oderwać od swojej ukochanej. Para spędzała czas razem, nieustannie się obejmując i wydawała się być w doskonałych nastrojach.

Na swoich kontach na Instagramie Kevin i Roksana opublikowali urocze zdjęcia, na których pozują razem na tle malowniczego zachodzącego słońca. To piękny widok, który pokazuje, że miłość między nimi kwitnie.

Pisaliśmy również o: Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Przypominamy o: Zespół "Perfect" w żałobie. "Bądźcie z nami, aby uczcić pamięć naszego przyjaciela"